Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Régen VHS-en láttam egy...

Avada0 kérdése:

Régen VHS-en láttam egy rajzfilmet, ami egy vadászkutya kölyökröl egy félszemű medvéről és egy öregemberről szólt, mi lehetett ez?

Figyelt kérdés

A történet lényege emlékeim szerint egy hirhedt félszemű medve levadászásáról szólt, ami egy korábbi próbálkozás alatt sérült meg.


Volt benne egy olyan jelenet, hogy valakit egy gödörből, vagy kútból a kutya segítségével kellett kimenteni, úgy hogy a kutya körbefogta az embert a nyaka köré kötött kötéllel és a szájával fogott rá a kötélre, egy hurkot kialakítva, és így ki tudták emelni.


Meg volt valami madárra vadászós jelenet amikor volt némi vita, hogy ki lőtte is le.


Meg volt folytatása is amit soha nem láttam mert a medvét nem sikerült levadászniuk.



2023. szept. 18. 08:54
 1/5 Jól van ez így? ***** válasza:

Ezüstnyíl

[link]

2023. szept. 18. 08:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Ez ugrott nekm is be, mint 1nek.
2023. szept. 18. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

Kösz!

Úgy néz ki ez lesz. A screenshot ahol a félszemű medve agyonüt egy kutyát ismerős.

Úgy néz ki magamtól a BARD cegítségével is majdnem rátaláltam, csak én a manga leírást néztem, az meg nem egyezett az emlékeimmel...

2023. szept. 18. 10:48
 4/5 anonim ***** válasza:
Jó hosszú egyébként, nekem megvolt vhs-en. 1.5-2 órás részek és 3 részes emlékeim szerint.
2023. szept. 18. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 Jól van ez így? ***** válasza:

Eredetileg 21 részes, 1 rész 24 perces.

"Idehaza: 18 rész (Három részt, a 17-19.-et kihagyták.)

Tekintve, hogy nálunk csak a négy részes, összevágott verzió jelent meg, a történet nehezen követhető, mivel teljes epizódokat hagytak ki belőle, amely a végére a kritikus történéseket is mellőzi. Ezenkívül a megmaradt részekben is erőteljes a cenzúra jelenléte."

2023. szept. 18. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!