Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Az Avatár Aang legendája...

Az Avatár Aang legendája sorozatban melyik részben mondja Iroh hogy: " Esetleg egy teeát" ?

Figyelt kérdés
aza kedvenc részem benne de nem akarom megnézni az egész sorozatot hogy kiderítsem

2023. okt. 15. 13:07
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Kinek mondta? Kicsit jobban definiáld, mert ìgy ha valaki meg akarná válaszolni, akkor meg kéne néznie az egész sorozatot helyetted :D
2023. okt. 15. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Sajnos arra se emlékszek pedig láttam az összes részt egy csomószor, viszont azt tudom hogy mindig a teát kérdezgette mindenkitől de hogy melyik részben meg hogy kinek azt nemtudom
2023. okt. 15. 22:46
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Amikor Ba-Sing-Se-ben vannak elég hosszasan, ott nyit teázót, ott elég sok részben elhangzik szerintem.
2023. okt. 16. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

Ha esetleg nem találtad volna meg, ebben benne kell lennie:

[link]


:DD

2023. okt. 19. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Köszi még nem találtam meg, nézegettem ezt a videót de mivel nem magyar nem vagyok benne biztos hol mondja :D
2023. okt. 19. 13:25
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
Hát végig hallgattam, szó szerint ugyanígy sehol, de ha tudod mit keresel, csak felismered :O
2023. okt. 20. 00:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%
Szó szerint egy angol összeállításban nehéz lesz meglelni, hiszen szabad fordítással élnek a fordítók, nem szó szerinti a fordítás. Én is emlékszem erre a mondatra, de sajnos a körítésére, kontextusára nem.
2023. okt. 20. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Arra se emlékszem hogy volt olyan rész, hogy felkínált volna teát, de lehet teljesen mást mondott eredeti nyelven csak úgy jött ki
2023. okt. 20. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Végignéztem hogy kiderítsem, sajnos rosszul emlékeztem: így mondja csak ezt a mondatot: főzzek neki esetleg egy csésze teát? Amikor Zukó szabadon engedi a bölényt :/
nov. 7. 08:57

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!