Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Melyiket shippelitek? Llorumi...

Melyiket shippelitek? Llorumi vagy Llokita?

Figyelt kérdés

Szeretném, ha leírnátok a véleményeteket miért. Nem csak annyi, hogy Llorumi, mert Akita feltehetőleg halott...az ilyeneket kerüljük.

Egyébként meg ugyanúgy telik az idő Sosincs Világban, mint Ninjago-ban. Zane ment vissza az időben, de ebbe ne menjünk most bele. Most tekintsetek úgy a két párra, hogy semmilyen külső akadályozó/segítő tényező nem akadályozza egyik létrejöttét sem. Csak ami a sorozatban történt Lloyd és Harumi/Akita között. Köszönöm, ha ezeket figyelembe veszed.


Én személy szerint Llokita shipper vagyok, mivel úgy gondolom Harumi eléggé megbántotta Lloyd-ot, talán mérgező lenne a kapcsolatuk. Sok traumát hagyott Lloyd-ban, amiket Akita-nak mondott el, mint egy megértő lelki társnak aki nem szól vissza. Igaz, Akita a veszekedésükben beszólt Lloyd-nak Harumi-val kapcsolatban, de utána kibékültek viszonylag rövid idő alatt. Plusz Lloyd szerette volna, ha Akita hazamegy vele (11. évad 25. rész), lehet csak barátságból, de a lényeg hogy nem haragszik rá. Akita viszont biztos, hogy érez valamit Lloyd irányt sőt, szerelmet. Az más kérdés viszonyozva van-e.

Harumi oldaláról pedig szerintem szerette Lloyd-ot csak nem tudta mit is érez, inkább a bosszúra koncentrált. Aztán a Crystalized-ban lévő szereplése kicsit megerősítette bennem ezt a hitet. Mintha az idő elteltével rájött volna mit is érez, és szeretné újra kezdeni Lloyd-dal. Csak nyilván, Lloyd-nak ez nem ilyen könnyű.

Lloyd részéről meg csak annyit, hogy szerintem ő se tudja mit akar. A lelke mélyén (és itt nem a felnövése folyamatára célzok) még fiatal. Sebezhető és nem hiszem, hogy szerelmi kapcsolatot akarna teremteni. Oké, Harumi volt az első szerelme, de nyilván csak "tini ábránd". Legalábbis a sorozat ezt akarta szerintem szemléltetni. Utána Akita-val pedig lehet csak azért lepődött meg az arc csókon, mert a Harumi által okozott traumája/"visszautasítása" miatt nem hitte volna, hogy tetszik bárkinek is. Szerintem ő még csak baráti kapcsolato(ka)t próbál teremteni. Lehet közre játszik az első szerelme kudarca is.


Köszönöm, ha elolvastad a véleményem. És kérek mindenkit, hogy ne pontozzon le senki senkit se, csak mert eltér a véleményük, köszönöm.



#akita #Llokita #Llorumi
2023. okt. 21. 22:22
Sajnos még nem érkezett válasz a kérdésre.
Te lehetsz az első, aki segít a kérdezőnek!

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!