Kezdőoldal » Szórakozás » Könyvek » Miért shippelitek a Drarryt?

Miért shippelitek a Drarryt?

Figyelt kérdés
Semmi sértés, csak észrevettem, hogy (számomra) meglepően sokan kedvelik a Drarryt, és ezt a shipet valahogy még mindig nem tudom hova tenni. Érdekelne, hogy ki mit lát benne.

2020. ápr. 17. 21:22
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Sokaknak bejön a "riválisok és utálják egymást de lassan rájönnek hogy igazából az utálat alatt fellobbant a szerelem lángja és megtanulják tisztelni és szeretni egymást" klisé.
2020. ápr. 18. 00:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
83%
Ráadásul annyira ellentétei egymásnak, hogy az (szerintem) irtóra romantikus! Mármint fekete-szőke haj, dracot elkényeztették, míg harryt ponthogy szinte csak rabszolgának tartották, azonban mindkettőjüknek előre meg van írva a jövője. A "hős" potter és a "halálfaló" malfoy. Nincs választásuk. Szerintem ezek az okok, amiért ennyire népszerű ez a ship. Na meg nem utolsó sorban, ha a képzeletedre hagyatkozol, mindketten rohadtul jól néznek ki:D
2020. máj. 6. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Nem tudom, én sem értem.


Szerintem az ,,ellenségekből barátok" miatt van ez

2020. aug. 18. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!