Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Mi bajuk az embereknek Sabine-...

Mi bajuk az embereknek Sabine-nal az Ahsoka sorozatból? Miért kell őt bántani?

Figyelt kérdés
Azt vettem észre állandóan bántják Sabine-t az Ahsoka sorozatból. Ennek mi az oka? Nekem például szimpatikus, nem értem mi bajuk vele az embereknek.

2023. okt. 30. 19:27
 1/5 anonim ***** válasza:
86%
Nem tudom, nekem olyan semleges. Ami zavaró volt az a semmiből elővett jedi szál vele kapcsolatban, amire semmi utalás nem volt a Rebelsben. Továbbá a túlélt hason szúrás is erőltett volt.
2023. okt. 30. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
71%
A két farpofája közül előhűz mindent sokkal jobban, mint amit mások egy élet alatt elértek. Túl hibátlan, emiatt egyszerűen... nem jó karakter.
2023. okt. 30. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
71%
maga a színésznő baromi rossz színész, ezért bántják sok helyen, szánalmasan játssza azt a karaktert, a színésznő mimikája, érzelem kinyilvánítása egyszerűen nulla, nem csoda hogy Ahsoka sorozaton kívül semmi más fontosabb dologban nem szerepelt, nem is értem hogy vehették fel erre a szerepre, és ez nem csak saját vélemény, ha olvasol fórumokat sokan vannak ezen a véleményen, de akár újra is megnézheted a jeleneteit olyan a színészkedése mint egy döglött halé
2023. okt. 31. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
30%
Hogy lehet ez kérdés? Mégis mi a szimpatikus benne? Hogy szrt bele hogy mi lesz világgal csak láthassa a faszikáját?
2023. nov. 1. 01:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 Emily ***** válasza:
Nekem összességében nehezen sikerült megszoknom az animációs karakterek élőszereplős színészeit, ez Sabine-ra is igaz, viszont ezen túl nekem nem volt vele bajom.
2023. nov. 1. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!