Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Kosztümös filmek, amik a “női...

Kosztümös filmek, amik a “női szemnek” valóak, de nem csöpögősen romantikusak, és nem modernizáltak?

Figyelt kérdés

Imádom az 1700-1900 között játszódó filmek hangulatát, a gyönyörű ruhákat, a bálokat, a kastélyokat, a viktoriánus korban játszódó történeteket.

Leginkább horror, thriller, dráma vagy fantasy műfajú filmek érdekelnek - a szerelmi szál nem baj, ha nem túl csöpögős az egész film (a sötét hangulatú filmeket preferálom).

Néhány film, ami tetszik: BÍBORHEGY, Sweeney Todd, látványát tekintve a 2006-os Marie Antoinette.

“Modernizált” alatt azt értem, hogy ne legyen történelmileg teljesen hamis vagy “túltolt”, tehát pl. a Bridgerton egyáltalán nem tetszik.



nov. 28. 23:59
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
100%

A Hídember

Interjú a vámpírral

nov. 30. 01:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 hollófernyiges ***** válasza:
86%
Kosztümös filmben nekem még mindig Stanley Kubrick "Barry Lyndon"ja a nonpluszultra, bár abban nem nő a főszereplő.
nov. 30. 08:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
78%
Én a szerető című filmet tudom ajánlani, nekem nagyon hasonlított a Maria Antoinettre, ráadásul Jonny Depp-et én még nem láttam ilyen jó kosztümös filmben játszani.
dec. 3. 08:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
A vasálarcos, Álmosvölgy legendája jutott még eszembe, előző voltam.
dec. 3. 08:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!