Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Van arra esély, hogy Elza...

Van arra esély, hogy Elza leszbikus lesz a Jégvarázs 3ban?

Figyelt kérdés
Vagy ezt nem merné a Disney bevállalni, mert sok országban betiltanák?
dec. 9. 08:30
A kérdező szavazást indított:
Esélyes hogy leszbikus lesz
Esélytelen!!
14 szavazat
 1/3 anonim ***** válasza:
45%
Szerintem kiderül róla, hogy trani és összejön egy csajszival.
dec. 9. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
50%

Magát a filmet nem ismerem. Elkezdtem de nagyjából első 5 percben kikapcsoltam mert még aludni is idegesítő volt rá...


Ellenben magára a tendenciára, hogy leszbikus lesz-e. Bőven van esély. Mostanság azért elégé megy az "egyenlőség" címszó alatt a mindenféle szexualitás túltolása. Én nem vagyok a melegek ellen, sőt aki nem prideos, hanem szürke ember (min én vagy más) támogatom, de a filmekben erőltetve rakják bele őket a story-n nem dob inkább kötelezőnek mondanám... Nem is tudom melyik rajzfilmbe (2023 as) már bele is került egy nonbináris vagy mi. És ha az első léppés megvolt a többi már gyerekjáték. Másfelöl pedig Magyarország illetve tölünk keletebre ilyen homofobok az emberek, nyugatabbra sokkal elfogadóbbak és nem kis csöves országunk fog nagy bevételt hozni a Jégvarázsnak....

dec. 9. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Bár csak az lenne.

De én lehetetlennek látom.

dec. 11. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!