Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Tarantino és az emberkínzás?

Tarantino és az emberkínzás?

Figyelt kérdés

Mit szóltok az alábbi elméletemhez?

Múltkor újra megnéztem a Motel 1.-2. részét (hostel), azon agyaltam közben, hogy annyira valósnak tűnik ez a kiépített hálózat, hogy nem csak Eli Roth elméje szülhette, hanem a valóságban is létezhetnek ilyenek. Ugyan nem Tarantino rendezte, de producer és statisztaként is feltűnik benne.


Az elméletem szerint ő már a valóságban is kipróbált ilyen kínzásokat embereken, mint a pénzes elit része. A filmjeiben gyakran visszaköszönnek a kínzások valamilyen formában: Kutyaszorítóban (Maddsen élvezetesen kínozza a székhez kötözött áldozatát) Ponyvaregény (Bruce és az ellenfele szodomita emberrablók fogságába esik) Django (ostorral verik a kikötött rabszolgákat) satöbbi...

Tarantino híres a láb és vér fétiséről, de ugyanakkor az is előfordult, hogy személyesen fojtogatta a színésznőket (ő volt a kéz), hogy a filmjeiben "hitelesnek tűnjön".

Hozzáadva, hogy micsoda szörnyeteg volt Weinstein (Tarantino állandó producere) és mennyire zűlött volt Hollywood régebben, ez kicsit sem zavarta Quentin-t, eltudom képzelni, hogy ilyesfajta bűnök is ragadnak a személyéhez.



dec. 13. 14:51
 1/5 anonim ***** válasza:
22%
Lehet. Én nem bírom Tarantino filmjeit. Unalmasak és értelmetlenek.
dec. 13. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Biztosan léteznek ilyenek mert a gazdagok mindent el tudnak intézni lásd ja weinstein meg epstein szigete. Ki is nézem amúgy belőle én is. Úgyse tálalna ki róla senki jelenleg de ha meghal lehet lesznek róla sztorik
dec. 13. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
#1 Én a Transformers filmekkel vagyok így.
dec. 14. 08:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
#3 Egyet sem láttam.
dec. 14. 09:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%
#4 Semmiről nem maradtál le. :D
dec. 14. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!