Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Harry potter és a tűz serlegéb...

Harry potter és a tűz serlegében miért nyitotta ki a raktárajtót Piton mikor Harry oda ért?

Figyelt kérdés

Amikor Piton beszélgetett Karkaroffal a raktárban, és Piton kinyitotta az ajtót mikor Harry el sétált volna a raktár elött, nekem ez mindig rejtély volt.


Előre is köszi a válaszokat!


[link]


jan. 9. 12:42
 1/7 anonim ***** válasza:

Mert be akart menni

Meg Harrynek magyarázott utána,hogy ne lopják a füveit neki (Mordon(ifj.Barty Kupor )lopta a szazfule fozethez való cuccokat,és Piton azt hitte Harry,Hermione,Ron lopkod tőle)

jan. 9. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:

Nekem nem úgy tünt hogy Harry be akart volna menni a raktárba, csak el menni elötte, de Piton meg kinyitotta az ajtót és stb


De várom még a válaszokat

jan. 9. 13:10
 3/7 anonim ***** válasza:
71%

Nem Harry akart bemenni hanem piton.

Ja jól emlékszem be is megy

jan. 9. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Szerintem félre értettél valamit, vagy a könyvről beszélsz, én a filmről eszélek azért is raktam a kérdés alá a linket, Piton és Karkaroff bent voltak már a raktárban, és mikor Harry Dumbledor irodájábol jött ki el akart menni a raktár elött amiben Piton és a másik bészélgettek, de mikor a raktár elé ért Harry akkor Piton kivágta az ajtót, aztán Karkaroff el ment onnan, én meg azt nm értem hogy Piton miért vágta ki az ajtót, erre szeretnék választ kapni, mert nem értem mert fura számomra.
jan. 9. 15:19
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Valószínűleg azért ,hogy Karkarovot kitessékelje.Amugy Harryvel is beszél utána ahogy írták már
jan. 9. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
Feszült volt a Sötét jegy, meg Voldi miatt is, meg ugye Karkarov is csak a feszültséget keltette, a kivonulásával nyomatékosította, hogy befejezte a trécselést a másikkal.
jan. 9. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 Dongaben ***** válasza:
Mert Piton végig Harryt támogatta az anyja iránt érzett szerelemből.Még akkor is, ha jól titkolta...:)
jan. 10. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!