Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Csak engem zavar magyar...

Csak engem zavar magyar szinkronos filmeknél, hogy némelyikben a nevetés vagy sírás vagy akármi teljesen más hangon hallatszik mint a beszéd?

Figyelt kérdés
És miért nem csinálják meg a szinkronszinészek ezeket a hangokat is?
jan. 20. 20:16
 1/4 HalkHogen ***** válasza:
100%
Engem nem zavar, hogy érzelmesebb jeleneteknél meghagyják az eredeti hangot.
jan. 20. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
nincs szinkronszinesz, olyan szinesz van aki szinkronizal. Ezt csak azert mondom mert egyszer hallottam egy radioban egy szineszt aki ezt igy megmagyarazta mert azelott en is mindig ezt mondtam. Tehat nem kioktatas csak gondoltam hatrahagyom ezt a kis morzsat magam mogott.
jan. 20. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Nem tudom, de engem kizökkent a filmből, hogy más a hangja a karakternek. Angolul meg nem tudok annyira, hogy úgy nézzem, felirattal meg megint nem olyan.
jan. 21. 10:02
 4/4 anonim ***** válasza:
100%
Az, hogy most nem tudsz annyira angolul, nem jelenti azt, hogy pl 5 év múlva nem beszélsz majd folyékonyan. Kezdd el angolul nézni a filmeket és használj magyar feliratot, ha lehetőséged van ilyet csinálni. Aztán, ha tetszett a film, nézd meg többször, majd válts át angol feliratra, amikor már tudod, hogy mi a sztori és miről volt szó abban a beszélgetésben. A lányom így jutott el 4 év alatt a felsőfokú vizsgáig, mondjuk ő rengeteg angol könyvet is olvasott hozzá. 13 évesen kezdte, 17 évesen tette le a vizsgát. Bár ő otthonról tanul (kitűnő amúgy), így van ideje arra, amit szeretne csinálni, és ez az angol nyelvtanulás volt.
jan. 23. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!