Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » V mint vérbosszú (spoiler)...

V mint vérbosszú (spoiler) ezt nem értem a filmből ?

Figyelt kérdés

Ha V meleg volt hogyan szeretett bele a nőbe? Vagy biszexuális?

Én a sztorit így értettem meg: a homoszexuálisakat elzárták. Mert egy homofób ország vagymi(?) És fel használták őket kísérletezésre is.

Mondjuk arra már nem emlékszem hogy milyen vírus terjedt el, és hogyan


Amúgy nagyon jó film tetszett.



febr. 1. 13:02
 1/5 anonim ***** válasza:

Nem csak a melegeket zárták el, hanem mindenkit, akiből ellenségképet gyártottak. Valakit pl. azért tartóztattak le, mert volt a könyvtárában egy Korán.

Mindenkit elvittek, aki más volt, máshogy gondolkodott, stb.


Szerintem a nő sztorija csak egy példa volt, a története fennmaradt, mert megírta.

V-nek nem kellett feltétlenül melegnek lennie, hiszen egy csomó régi dolgot gyűjtött. Lehet teljesen más okból vitték el.

febr. 1. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

Köszi! Akkor V nem is kell hogy meleg v biszexuális legyen.

És a női meleg szál is tehát akkor "fölösleges" volt, másat is be tudtak volna mutatni aki nem meleg.

febr. 1. 13:23
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
El is mondta V, hogy ő is úgy jutott a történethez ahogy továbbadta. V előéletéről semmit nem mondott a film.
febr. 1. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%

Ennyi erővel minden felesleges, mert hát lehetett volna helyette más is.

Evey feleslegesen volt 20+éves, amikor lehetett volna 80+ is. De akár lehetett volna pasi is, esetleg egy macska.


Amúgy meg gondolom olyat akartak mutatni, amit a diktatúrák ki szoktak pécézni maguknak, pl. a melegekből való ellenségkép gyártásra Magyarországon is van példa. Nem elrugaszkodott egyáltalán.

Ahogy a könyvbetiltósdi is, amikor nem kívánt tartalom van benne a diktátornak, mmm...fólia.

febr. 1. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

Hát igen. Jó példa volt a meleg történetet bemutatni, ha így nézzük, mert jobban meg tudjuk érteni.

De a férfi melegeket jobban elitélik, ezért is gondolom nőit mutattak be a képernyőn, mert ez egy fokkal emészthetőbb a társadalomnak mintha egy férfi meleg szál lett volna. De a lényeg így is átjött

febr. 1. 13:40

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!