Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Van még számotokra bármi...

Van még számotokra bármi érdekfeszítő a szuperhősfilmekben?

Figyelt kérdés
Régebben, úgy 10-12 évvel ezelőtt kedveltem a szuperhősfilmeket. Vasember-filmek, Amerika kapitány, Hulk, Bosszúállók stb. De aztán számomra néhány év alatt eltűnt belőlük a varázs. Multiverzumok, előzmények, minden egyes mellékszereplőnek saját sorozat vagy film stb. Már egyáltalán nem vagyok rájuk kiváncsi, az utóbbi tizen akárhány filmet meg se néztem. Aztán jött a Boys sorozat, ami nagyon nagy felüdülés volt a sok szuperhősös film között. Számomra az az új etalon a szuperhős témában. Ti még érdekesnek találjátok őket? Ha igen, hogy nem csömörlöttetek még meg tőlük?
febr. 5. 16:55
 1/3 anonim ***** válasza:
Nem szeretem a szuperhősfilmeket, de az Irány a pókverzum részei nagyon megfogtak. Maga a karakterek kidolgozása, a látványvilág, és az érdekes történet. Szerintem az eléggé érdemre méltó.
febr. 5. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 Gál Gábor 2024 ***** válasza:
100%
A műfaj teljesen mindegy, csak legyen jó :)
febr. 5. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
100%

A jó szuperhősös filmeket szeretem, de sajna lényegében egy sincs már.

Habár sorozatokban még vannak jók, pl. My adventures with Superman.

Amúgy ő a kedvencem, marvelt nem igazán nézek és azt sem szeretem, amikor bűnözőkből csinálnak "hőst".

febr. 5. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!