Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » A "Rex Felügyelő" , és a "Rex...

A "Rex Felügyelő" , és a "Rex Kanadában" Sorozat Ugyanaz??

Figyelt kérdés

febr. 17. 21:52
 1/6 anonim ***** válasza:
80%
Nem, csak mindkettőben van egy Rex nevű nemetjuhasz rendőrkutya és egy rendőr. Kb. ennyi a hasonlóság. Nincs már benne semmi utalás a bécsi és a római szériákra, és a stílusa is teljesen más.
febr. 17. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

1# Akkor egy apróság elkerülte a figyelmed:

Ki van az elején írva, hogy "Based upon the series "Komissar Rex" created by Peter Hajek and Peter moser."


[link]


2:40-nél nézd.

febr. 17. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Nem.
febr. 18. 04:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
2-nek: hogy mi van kiírva, az jogi dolog (nyilván fizetni kellett az eredeti szerzőknek valamit) A kérdező, gondolom, a történetre és az élményre gondol, és úgy viszont nincs semmi folytonosság. (Mint a Rómába áthelyezéskor azért volt legalább egy átvezető nyitó sztori)
febr. 18. 08:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
0%

4-nek: nem tudom mire gondolt, nem vagyok gondolatolvas´, arra a kijelentösedre reagáltam, hogy "Nincs benne semmi utalás".


Mivel ez egy utalás, az állítás hamis ha más nincs is (ezt meg kénytelen vagyok elhinni, mivel nem igazán láttam belőle sokmindent).

febr. 18. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
Talán hasonlít, de nem ugyan az. Pont most nézem. Ez a kedvenc sorozaton.
febr. 18. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!