Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Mi a véleményetek az új...

Mi a véleményetek az új avatár sorozatról ami netflixen jelent meg?

Figyelt kérdés

Tiktokon rengeteg videot lattam rola hogy most nagyon felkapott lett es nagyon kivancsi vagyok milyen de sajnos nem tudom megnezninmert nincs netflixem kerestem neten de sehol sem talaltam, valaki kölcsön tudja adni addig amig megnezem? Eskuszom csak addig kellene utana jelszot valtoztathat es nem tudok belepni ujra csak meg akarom nezni mert regen is nagyon sokat neztem az avatar meset

Egyebkent katara a kedvencem kiskorom ota, ahogy a vizzel harcol



márc. 2. 18:49
 1/5 anonim ***** válasza:
Érdekes én megtaláltam, le is tudtam tölteni. Sőt sorozatbaráton is fent van 🫤
márc. 2. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Sorozat baraton nem tudok semmit nezni probaltam, ja es nincs gepem csak telefonom ugyhogy nem tudom hany évados és 1 oras sorozatokat nem erdemes letoleni telefonra alig van tarhelyem
márc. 2. 20:15
 3/5 anonim ***** válasza:

némelyik karakter nagyon jól el lett találva, ugyan úgy nézki mint a mesébe, viszont némelyik meg egyáltalán nem úgy nézki mint a mesébe :)


sok mindent kihagytak, főleg a fősztorira koncentrál a sorozat, baromi sok időugrás van benne, pl rész végén még csak 2 nap telt el, de kövi rész elején már van egy időugrás éreztetve azt hogy eltelt nem tudom hány hét vagy akár hónap


szóval a mellék sztorikat kihagyták... nem tudom miért, oké hogy első évad fősztoriban felöleli a mesének az első évadját, de épp ezért simán ketté szedhették volna 2 évadra, és akkor mindent fel tudtak volna kényelmesen dolgozni, de itt nem ez történt


de hogy jót is mondjak róla, szerintem a harcok nagyon jók lettek, néhol a CGI gyatra, de szerintem nézők 90%-a észre se veszi ezt, csak a szemfülesebbek


azzal hogy rövidebb lett sztorilag a sorozat mint a mese, mármint hogy ki hagytak mellék dolgokat, így némelyik karakter személyisége is megcsorbult, pl sokka karaktere szerintem nem olyan mint a mesébe, Aang keveset viccel mert nincs idő rá stb.


és mivel kihagytak sok dolgot, így pár dolog meg is változott a meséhez képest, bár a végkimenetel ugyan az maradt, de az oda vezető út változott


amúgy nekem tetszett, mármint lehetett volna rosszabb, de azt a célt elérte hogy megjöjjön a kedvem ahhoz hogy újra nézzem a mesét

márc. 2. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

ha be irod google-be ezt: avatar netflix online 1 rész


akkor kapásból az első link ami nem netflixes megtudod nézni az egész évadot

márc. 2. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 PMC Wagner ***** válasza:

Én a rajzfilmet nem láttam. Az előző filmes adaptációt igen meg a netflixeset is.


Nekem tetszett.A netflix sorozatában több hangsúly van a mellék karaktereken ami jó szerethetővé teszi őket viszont ami nem tetszett az a jelmezek kicsit olyan mintha cosplay feelinget ad. A film adaptáció a szemnek jobb volt ebben a tekintetben.

márc. 2. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!