Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Voltál már egyedül moziban,...

Voltál már egyedül moziban, nem hiányzott a társaság?

Figyelt kérdés

Én még soha nem volta egyedül moziban, de válás alatt, barátok nélkül, úgy tűnik rákényszerít az élet. (van barátom, de ő beteg anyukáját ápolja munka mellett, így nincs ideje, lehetősége eljönni, másik haverom meghalt covidban, harmadik pedig hanyagol pár éve) Felnőtt gyerekeim élik az életüket, a kamaszok pedig nem velem akarnak szórakozni...

Most a Dűne 2. részét szeretném megnézni, hiszen az megérdemli a mozis megtekintést, az ráadásul nem is érdekli egyik gyerekemet sem.

52F vagyok



márc. 7. 14:03
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
100%
A Kádár rendszerben levelező tagozatra jártam és a busz indulásáig volt sok idő. Addig gyakran beültem egy-egy jónak ígérkező filmre és nem ritkán egyedül voltam. Kissé fura volt, hogy nekem vetít a mozi.
márc. 7. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 A kérdező kommentje:
Az egyedült, úgy értettem társasság nélkül. De az is érdekes, amikor nincs más néző csak te vagy te és társaságod! Egyszer fiammal voltunk ketten egy moziteremben és senki már nem volt rajtunk kívül, egyszer pedig fiammal és lányommal voltunk, rajtunk kívül pedig egy apuka volt szintén két gyerekkel. Érdekes érzés elfoglalni az egész mozitermet! Privát vetítés hangulata van. ;-)
márc. 7. 14:12
 3/16 anonim ***** válasza:
100%
A mozi maga amúgy sem annyira társas dolog. Utána átbeszélni az élményt igen, de közben úgyis a filmre figyel az ember. Sosem értettem, minden közül miért pont a mozira sütötték rá, hogy fura oda egyedül menni.
márc. 7. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
100%
Moziban még nem, de színházba rendszeresen járok egyedül. Nem hiányzott a társaság, nem éreztem magam kényelmetlenül. Nyugodtan menj el egyedül, egy próbát megér!
márc. 7. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
100%
Voltam párszor egyedül. Még jobb is, mint olyan emberrel menni, akit nem annyira érdekel. Az élmény pedig többé-kevésbé utólag is átbeszélhető olyan emberekkel, akik máskor látták a filmet.
márc. 7. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
100%
Voltam, mert anno voltak bérletes előadások, amit csak bérlettel lehetett látogatni, arra nem hívhattam barátokat. Engem nem zavart, inkább jobban bele tudtam mélyedni a filmbe.
márc. 7. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
100%
Simán. Sőt, szerintem többször voltam egyedül, mint társsal vagy társasággal. Alapból eléggé introvertált vagyok, de ettől függetlenül is, film közben én szeretek a filmre koncentrálni. Az más kérdés, hogy utána jó dolog megvitatni a látottakat, de ennek nem kell feltétlenül a vetítőterem ajtajában már megtörténnie.
márc. 7. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
70%
Nem értem a kérdést, a moziba filmet nézni megy az ember, ahhoz meg nem kell társaság.
márc. 7. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
Gyerekkoromban 1x esett meg velünk a nővéremmel, hogy a Tintin és a cápák tava c. mesén csak ketten voltunk. Leginkább az maradt meg bennem, hogy senki más nem volt a moziban :D
márc. 7. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
100%
Én megyek simán bárhová egyedül, ha úgy alakul. Moziba, koncertre, étterembe, síelni, túrázni.
márc. 7. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!