Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Voltál már egyedül moziban,...

Voltál már egyedül moziban, nem hiányzott a társaság?

Figyelt kérdés

Én még soha nem volta egyedül moziban, de válás alatt, barátok nélkül, úgy tűnik rákényszerít az élet. (van barátom, de ő beteg anyukáját ápolja munka mellett, így nincs ideje, lehetősége eljönni, másik haverom meghalt covidban, harmadik pedig hanyagol pár éve) Felnőtt gyerekeim élik az életüket, a kamaszok pedig nem velem akarnak szórakozni...

Most a Dűne 2. részét szeretném megnézni, hiszen az megérdemli a mozis megtekintést, az ráadásul nem is érdekli egyik gyerekemet sem.

52F vagyok



márc. 7. 14:03
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
100%
Mentem már többször egyedül. Nem hiányzott a társaság, jó tud lenni így is.
márc. 7. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
100%

Ha nem érzed kínosnak, akkor nem az. Én most nyáron voltam egyedül elöször. Szuper élmény volt. Nem kellett beszélgetni senkivel, meghívni méregdrága popcornra, kólára és a filmet is teljes mértékben élveztem.

Tervezek ilyet máskor is.

Igaz, én kicsit túlagyalom és olyan időpontban megyek, amikor nincsenek sokan, hogy ne éreztem magam kellemetlenül.

márc. 8. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
Voltam már egyedül moziban többször is, sőt, még úgy is hogy velem együtt voltunk talán 5-en a teremben, és nem éreztem hiányát barátoknak vagy rokonoknak esetleg. Horrorfilm volt, nagy horror rajongó vagyok, szóval ki nem hagytam volna, rákérdeztem pár emberkénél, nemet mondtak, én pedig csak azért is elmentem és jól is szórakoztam.
márc. 10. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
100%

Régóta szingli vagyok, de előző barátnőmmel se voltunk soha, csak otthon filmeztünk, meg egymással voltunk elfoglalva.

2010-ben egyszer csak azért mentem moziba, ráadásul egyedül, hogy beváltsam az utolsó 1 cafeteria kultúra-utalványomat. Akkor a “Bérgyilkosék” című filmet néztem meg, de abban az időpontban arra a filmre senki más nem volt rajtam kívül az egész teremben!


Tökmindegy, hogy egyedül, vagy többedmagaddal, ha jó a film, élvezd, és ne törődj mások esetleges kritikáival!

márc. 10. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
77%

Azok, akik folyamatosan együtt élnek valakivel, nehezen tudják elképzelni az önálló életet. Szülőkkel és testvérekkel, majd találnak egy partnert és vele költöznek össze, családot alapítanak. Számukra az a normális élethelyzet, ha mindig ott liheg valaki mellettük.

Amikor elváltam és egyedül maradtam egy lakásban, szinte zúgott a fejem a csendtől. Nehéz volt megszokni, nincs kivel megosztani az élményeimet. Még az otthoni filmnézés után is hiányérzetem volt. Persze, munkatársakkal, barátokkal néha megbeszélgettem a gondolataimat, de az nem ugyanaz. Miután megszoktam a magányos életet, már moziba, színházba, kiállításra is elmentem egyedül. 1,5 - 2 év után még nyaralni is egyedül mentem és élveztem.

márc. 13. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:
77%
Szia! Simán elmennék egyedül is. A mozi pont az számomra, ami nem társas program, nem is értettem, hogy párok miért választják randiprogramnak vagy barátok, hacsak nem az, hogy utána beülni valahová és beszélgetni róla.
márc. 13. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!