Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Melyik a kedvenc streaming...

Melyik a kedvenc streaming szolgáltatótok?

Figyelt kérdés

És miért pont az?

Volt olyan amelyik nem jött be nektek?



márc. 12. 20:22
 1/3 anonim ***** válasza:

Nincs streaming előfizetésem, nem is akarok, de ha lenne, akkor meg nem csak 1, többel szélesebb a kínálat is! Például Disney+ -on van 2 film is az örök kedvenceim közül, RTL+ -on pedig 2 jó sorozat is, de mindegyik elérhető egyéb helyeken is!

Legközelebb sógoromnak van streaming-je, Neki viszont 4 is: Netflix, HBO Max, Disney+ , SkyShowtime

márc. 12. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Prime - sok olyan van rajta ami tetszik, mostanában nagyon jó sorozatokat csinál, legalábbis amik bejönnek nekem.


Disney nem jött be nekem, olyan tartalmakat gyárt amik egyáltalán nem érdekelnek, nagyon sok régi jó dolog van rajta, de azok se érdekelnek, és még drága is.


HBO ugyanaz nekem mint a disney-nél.


Skyshowtime-t mikor legutóbb próbáltam nagyon kevés tartalom volt rajta, pedig ahhoz képest hogy 4 vagy 5 stúdiótól / csatornától vannak cuccai, egy csomó mindent nem raktak fel rá, de én ezt még akkor néztem mikor bekerült a sky Magyarországra, lehet azóta van már sok tartalom rajta nem tudom.


Netflixet régen szerettem, de irgalmatlan sok woke cuccot gyárt, bár már a disney is rá ment erre, de azért még jön hébe-hóba jó tartalom, mint pl.: most jött a Gentlemen sorozat ami istentelenül király lett.


Több streaming szerintem nincs Magyarországon, legalábbis én nem tudok róla, szóval amit jelenleg használok az a prime és a torrentezés, prime olcsó, 900Ft-t fizetek havonta rá, így megéri.

márc. 12. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Star Wars miatt mindenképpen a Disney+ nálam a befutó, de egyébként is szerintem ott van arányaiban a legtöbb nézhető tartalom. Viszont kissé megdrágult.
márc. 12. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!