Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Érdemes a Karib-tenger kalózai...

Érdemes a Karib-tenger kalózainak a 4. és az 5. részét megnézni?

Figyelt kérdés

Még egyiket se láttam csak az első hármat, azok tetszettek is, bár talán a harmadikban voltak elemek amik szerintem túl voltak csavarva, de ezzel együtt is azért ki tudtam vele békülni.


Viszont nem annyira szeretem mikor mindent túltolnak hogy meg egy rész meg még egy meg még egy stb., ezek nekem már erőltetettek szoktak lenni. Pár olyan filmes kivétel van, ahol a második harmadik, sokadik részek is jók.


Kérdés tehát:

A 4es és 5ös rész mennyire erőltetett és "találjunk-ki-még-egy-valamit-hogy-legyen-folytatás-ízű"? Vagy teljesen nézhető, és ugyanolyan jó, mimt az első 3 rész?


Mit mondtok?


márc. 25. 19:17
 1/8 A kérdező kommentje:

Tudom a 2. és 3. rész is folytatás.


Csak ugye azok után volt egy nagyobb szünet szóval, ha minden igaz 3 mal készültek (vagy lehet hogy 1el, amiből lett 3, aztán 5 (???))


Szóval van-e olyan jó szerintetek a 4es smeg 5ös mint mondjuk a 2. vagy a 3. rész.

márc. 25. 19:19
 2/8 anonim ***** válasza:
100%

A négyes nekem nem tetszett annyira, de az ötös már egy fokkal jobb volt

Mindenképpen nézd meg, már csak azért is, hogy ez a két rész sem maradjon ki a sorból 🙂

márc. 25. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim válasza:
100%
Inkább a 4.-et hagy ki, annak semmi köze a többihez, és nekem nagyon nem tetszett. Az 5.-et viszont ajánlom
márc. 25. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem nem sikerültek olyan jól, mint az elsők, de egyszer mindenképp érdemes megnézni őket.
márc. 25. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
Ahogy írják a negyedik tény gyengécske lett az ötödik tűrhető.
márc. 25. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
0%
Szerintem az elsőt sem érdemes megnézni :D
márc. 25. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%
nezd meg, es dontsd el hogy erdemes e megnezni a kesobbiekben.
márc. 25. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
100%
Egyetértek azokkal akik inkambb az 5. részt javasolják. De csak azért megnézni hogy ne maradjon ki, hát én már a kettőből egyikre sem emlékszem magyon.
márc. 26. 06:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!