Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Csak én irigylem Voldemortot...

Csak én irigylem Voldemortot és az ő életét?

Figyelt kérdés

Neki olyan nagyszerű élete van!


A Halálfalók megállás nélkül imádják és rajonganak érte. Ha valaki beszól neki, egyszerűen brutálisan megkínozza és szétgyilkolja.


Ráadásul a Horcruxok miatt örökké él!


Ez az arany élet, én mondom!


Ha csajozni akar, akkor meg csak Imperius átokkal kényszeríti, hogy feküdjön le vele. De persze ott van Bellatrix Lestrange, aki szexi és szívesen lefeküdne vele önként.


https://www.youtube.com/watch?v=tytOwMLqufg



márc. 26. 21:32
 1/8 anonim ***** válasza:
100%

"Ráadásul a Horcruxok miatt örökké él!"


Hát annyira ez nem jött be neki

márc. 26. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 Dinnye2 ***** válasza:
100%
Bocs, de én nem feküdnék le valakivel, ha nem szeretjük egymást. És nem gyilkolnék, kínoznék meg embereket. A földön pedig nem akarnék örökké élni. A halálfalók egyébként szimplán félnek tőle. Szóval nem.
márc. 26. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Bellatrix Lestrange azért eléggé imádja.
márc. 26. 21:59
 4/8 anonim ***** válasza:
79%
Én nem irigylem az életet, szar lehet orr nélkül élni, meg attól rettegni, hogy idővel megölik a lelkem darabjait.
márc. 26. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
72%
Bellatrix igazából fél tőle ha belegondolsz inkább csak a fanatikusa persze ha mondaná neki Voldemort hogy gyere már hadd szagoljak bele a P.. ja azt nem tudja akkor H gyere játszunk egy picit a bodza pálcámmal biztos nem mondaná neki nemet
márc. 26. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%

Sima gengszterfőnök élete van: senkiben sem bízhat igazán, az alvilági körökben folyamatosan újra és újra meg kell erősítenie az ellenőrzését és dominanciáját, üldözik őt a hivatalos szervek, és üldözi őt Dumbledore.

Leszámítva azt a szűk egy évet, amíg nyíltan az ő kezében volt a hatalom, összességében marhára fárasztó élete lehetett. Titkon szerintem még örült is, hogy egy kicsit kipihenheti magát az albán erdők mélyén.

márc. 27. 01:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%
Dehogy irigylem, maximum azt, hogy jó tanuló volt.
márc. 29. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
79%
Elég ijesztő lehet úgy élni, hogy tudod, a lelked darabjait megölhetik, és a tökéletesen felépített rendszeredet egy gyerek (Harry Potter) tönkreteheti.
ápr. 10. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!