Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Véleményetek szerint Nagini...

Véleményetek szerint Nagini miért kezdte szolgálni Voldemort-ot? Esetleg Rowling adott erről valami infót?

Figyelt kérdés

Az megvan, hogy hol találkozhattak, de mi lehetett az, amivel Voldemort maga mellé állíthatta Nagini-t? A nő a Grindelwald-os filmben olyan kis törékeny, félénk és annyira jó szívű... elképzelni sem tudom, hogy Voldemort azt mondja neki, "Gyere, menjünk embereket ölni, oszt hódítsuk meg a Világot!" és ő rábólint.


Azt tudnám elképzelni, hogy Voldemort esetleg elhitette Nagini-vel, hogy képes levenni róla a rontást és vissza változtatja nővé (ha cserébe szolgálja őt).


Nektek mi a véleményetek erről? Hogy képzelitek el? Esetleg, ha adott interjút, mit mondott Rowling?


Ez az új széria Grindelwald bukásáig megy, szóval felesleges azt írni, hogy várjak türelemmel, mert kizárt, hogy abból kiderüljön (hacsak nem tesznek be egy feliratot az utolsó rész végén, hogy kivel mi lett és miért, ahogy a filmekben szokták :D )



2019. febr. 7. 20:24
 1/9 anonim ***** válasza:
71%

Nem tudom, nem olvasok Rowling fejében. Eredetileg az csak egy kígyó volt, ezt hogy egy elő nőből lett csak most találták ki.


De nem tudom nekem az egész legendás állatok 2 sorozat akkora logikátlan ökörség egyenlőre, remélem a harmadik befejező rész jobb lesz mert ennek sefüle se farka egyenlőre

2019. febr. 7. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
87%
Így van, az eredetiben az csak egy kígyó, akinek tisztán gonosz a lelke. Az hogy most utólag fanfictionokat gyártanak hozzá hogy dőljön a lé bizony lehetséges hogy megkavar amúgy érhető dolgokat.
2019. febr. 7. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%

"remélem a harmadik befejező rész jobb lesz"

Öt része lesz.

2019. febr. 8. 04:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
VÉLEMÉNYETEK szerint Nagini miért kezdte szolgálni Voldemort-ot? (Nem gond, hogy nem olvastok Rlwling fejében és tisztában vagyok vele, hogy Nagini egy kígyó volt a kezdetekben,akiből Maledictus lett). Mi lehetett az, ami miatt Nagini mellé szegődött?
2019. febr. 8. 06:17
 5/9 anonim ***** válasza:
88%

Szerintem amiatt kezdhette el szolgálni mert már jó ideje kigyóként kényszerült élni és már nem tudott visszaváltozni emberré.

Az emberi oldalát így teljesen elveszítette, előjött az ösztönös kigyó viselkedés. Mivel Voldemort volt az egyetlen aki szót értett vele mivel párszaszájú ezért mint a társaság, mint a közös gondolkodásmód mivel tom denem is "maga volt egy kígyó" ha érteni amit gondolok :)


Sosem volt szó az eredeti könyvekben hogy egy hagyományos kigyó lenne, mint arról sem, hogy átalakult csak.


DE arról szó volt, hogy nagini különleges mivel horcuxot csinált belőle voldemort. Tudni illik a kigyók nem élnek eddig így varázslény volt maga is és persze egy horcuxot egy hagyományos kigyó nem bírt volna el. Szóval nem épp utólag találták ki.

2019. febr. 8. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
89%

ha jól emlékszem a 3as könyvben sírius beszél arról,hogy amikor át van változva,akkor nincsen emberi tudata.

ezért is nem tudtak benne olyan kárt okozni a dementorok,mert szinte végig kutyává volt változva.

ha most a csaj vált voldemort kígyójává,akkor idővel benne is erősebb lett a kígyó,vagyis az állat.

a hüllők meg szinte robot szinten ösztönösek.

evés,fekvés,szaporodás és ennyi az agyuk.

ilyen szintű ösztönösség lazán felül tudja írni az emberi értékrendet,morált,amivel előtte rendelkezett.

2019. febr. 8. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
83%
#5 szépen leírta.
2019. febr. 9. 08:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
83%
Egy aprócska javítítás az utolsó bekezdéshez. Attól, hogy Grindelwald bukásáig megy, nem zárja ki, hogy Voldermort nem lesz benne valamilyen úton módon. Ugyanis Grindelwald bukásakor (1945) Voldi papa már a sulit is befejezte. 19 éves volt már akkor (1926-ban született Voldemort)
2019. febr. 14. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
86%
biztos hogy belefüzik voldemortot a történetbe, egy ilyen magas labdát biztos hogy lecsapnak :D
2019. febr. 15. 08:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!