Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Valaki felismeri a (lovas)...

Valaki felismeri a (lovas) filmet?

Figyelt kérdés

A történt röviden (amire emlékszem): van egy csajszi aki régen lovagolt, az apja meghalt (egy lovas balesetben) így most az anyja vezeti az istállót. A csajszi remek díjugrató volt aztán azthiszem meghalt a lova azóta nem is versenyzett. Az istállóba érkezik egy fekete mén aki "önképző" és nagyon szeret ugrani. (Itt kimaradt egy rész) Az istálló részt akar venni egy csapatversenyen de az egyik tag lesérül így nem tudnak menni, aztán ráveszik a csajszit hogy azzal a fekete lóval álljon be a csapatba és versenyezzen. Végül ha jó emlékszem megnyerték a versenyt.



Közben volt egy bál is csak azt már nem emlékeztem mikor.



ápr. 8. 12:59
1 2
 1/17 A kérdező kommentje:
Ha az segít akkor ha jól emlékszem úgy kezdődik hogy a csajszi lovagol az út mellet egy szürke vagy deres lovon (egyébként az a ló bértartott) ezt meglátja a ló iskolabuszon ülő tulajdonosa és nagyon megharagszik a csajszira
ápr. 8. 13:07
 2/17 anonim ***** válasza:
0%

Virginia futama (Virginia's Run, 2002).

[link]


Google: movie|film+girl+horse+riding+black+father|dad+died|dead+competition

ápr. 8. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 A kérdező kommentje:
Nem sajnos nem ez az😔
ápr. 8. 14:58
 4/17 anonim ***** válasza:

Flicka 3. - A vidék büszkesége (Flicka: Country Pride, 2012).

[link]

ápr. 8. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 A kérdező kommentje:
Nem ez sem nyert, de azért köszönöm
ápr. 9. 13:50
 6/17 A kérdező kommentje:

Amit én keresek az egy kb 14-16 éves tini csajról szól

(mint azt már leírtam) neki az apja és azthiszem a lova is meghal, aztán jön egy fickó hogy bértartsa a lovát, egy fekete lovat és a csaj azzal a lóval nyeri meg a végén a versenyt (díjugrató) majd végül a pasi otthagyja a lovát neki (ha jól emlékszem ajándékba kapja igazából)

ápr. 9. 14:08
 7/17 anonim ***** válasza:
Kb. mikori film?
ápr. 9. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:

Ezek között?


[link]

ápr. 9. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 A kérdező kommentje:

#7 sajnos nem tudom, de szerintem 2000 után forgatták


#8 sajnos nincs köztük

ápr. 10. 08:16
 10/17 anonim ***** válasza:

Ez sorozat de hátha:

Hosszú száron (Free Rein, 2017).

[link]

ápr. 10. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!