Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Ajánlanátok olyan filmeket,...

Ajánlanátok olyan filmeket, amik arról szólnak, hogy a kb. középiskolás korú fiút otthon bántalmazza az apja, emiatt esetleg magatartás problémái is vannak, egy jóindulatú tanár pedig rájön az egészre?

Figyelt kérdés
Ha csak hasonlít a film a leírtakhoz, már az is érdekel. Légyszi ha lehet ne csak címet írjatok, hanem egy pici részletezést, hogy miről is szól a film, vagy indoklást, hogy miért pont azt ajánlanátok.

máj. 22. 22:10
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
18%
Euphoria
máj. 22. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
70%
Csak az erős győzhet (1993) Mark Dacascos főszereplésével. Annyi a különbség, hogy itt nem a srác apja terrorizálja a srácot, hanem a nagybátyja. Mark Dacascos pedig ellátja a baját.
máj. 23. 00:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
100%
Az osztály c. filmben úgy emlékszem, hogy a kiközösített srácot otthon is bántalmazza az apja, a suliban is bántják, a tanárok meg nem sokat tudnak kezdeni a helyzettel. Egy srác sajnálja meg a menő csávók közül és ő lesz a pártfogója. Csak ez még jobban elmérgesíti a helyzetet és a szekálást...
máj. 23. 08:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat!

Az euphoria sorozatból láttam néhány részt, de emlékeim szerint nem ez a lényeg, csak egy mellék szál.

máj. 23. 12:07
 5/12 A kérdező kommentje:
Csak az erős gy)őzhet- ezt nem ismerem, köszönöm az ajánlást, biztosan adok neki esélyt. :)
máj. 23. 12:08
 6/12 A kérdező kommentje:
Láttam az osztály című filmet, de ott a lényeg inkább az iskolai bántalmazás, nem az otthoni. Azért köszönöm az ajánlást! Valóban eléggé elmérgesedik benne a helyzet, és egyébként az egy igaz történet (sajnos).
máj. 23. 12:09
 7/12 A kérdező kommentje:
További ajánlásokat is várok folyamatosan! Köszönöm! :)
máj. 23. 12:10
 8/12 anonim ***** válasza:
Én a Könyörtelenek” (eredeti cím: Ondskan), c. filmet ajánlanám, amelyet Mikael Håfström rendezett. Itt, a 16 éves Eric egy bentlakásos iskolában tanul, ahova gazdag szülők gyermekei járnak. A felsősök kegyetlenkedése, valamint az otthon elszenvedett erőszakos apa miatt, a fiú viselkedése megváltozik. Szerintem baromi jó film!
máj. 23. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:
Köszönöm, még nem hallottam róla, de felkeltetted az érdeklődésemet. :D
máj. 23. 22:06
 10/12 A kérdező kommentje:
Belenéztem a "Csak az erős győzhet" című filmbe, de idősebbek voltak a szereplők, így őszintén még nem fejeztem be. Illetve ha jól vettem ki, ott leginkább a harc a fő történetszál, nem a bántalmazás. De köszönöm szépen mégegyszer az ajánlást! :)
máj. 24. 14:30
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!