Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Milyen anime sorozatot nézzek...

Milyen anime sorozatot nézzek meg? Mit ajánlanátok?

Figyelt kérdés

Amiket szerettem: Azumanga Daioh, Inuyasha, Ranma 1/2, Yu Yu Hakusho, Berserk, Tengen Toppa Gurren Lagann, One Piece, One Outs, Mushishi, Natsume Yuujinchou, Versailles no Bara, LoGH, Code Geass, Wolf's Rain, Katanagatari, Cowboy Bebop, Saiunkoku Monogatari, Samurai Champloo, Casshern Sins, Escaflowne, GTO, Juuni Kokuki, Lovely Complex, Monster, Ouran High School Host Club, Slam Dunk, Slayers, Terra e..., Seirei no Moribito, Evangelion, Nodame Cantabile, Ghost in the Shell, Redline, Vampire Hunter D, Tokikake, Millennium Actress


Van olyan, amit még nem láttam és érdemes lenne megnézni?


A City Hunter, Fushigi Yuugi, Galaxy Express tervbe van véve, de nem most még:)


2011. nov. 8. 21:16
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:

Ami érdemes lehet szerintem, az a Death Note, Welcome to the NHK, vagy ha elvontabb is jöhet, akkor Serial Experiments Lain.


Igazából ezek filmek, de a Perfect Blue és a Paprika még nagyon bejött nekem(Ez is Satoshi Kon film, mint a Millennum Actress, csak azt meg én nem láttam még:D)

2011. nov. 8. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 A kérdező kommentje:

Perfect Blue-t, Paprikát, NHK-t, Death Note-ot láttam, nem mindegyiket végig, nem tetszettek. A Paprikának viszont jó lett nagyon a zenéje:) Akárcsak a hasonló típusú Paranoia Agentnek:)

A Lain is láttam már, egyszer nézhető volt.

2011. nov. 8. 22:09
 3/14 anonim ***** válasza:

Véééégre, nem kezdő animések. XD Vannak nagyooon jók a listádom (Samurai champloo, Bebop, Natsume, Mushishi, Naprika, Welcome to the NHK...)


Hmmhmm... Baccano!, Tiger & Bunny, Sayonara Zetsubou-sensei, Level E, Amatsuki. Hirtelen ezek justottak eszembe, közben még agyalok.

2011. nov. 9. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:

Nagyjából hasonlít az ízlésünk.

Amiket én még szerettem az a Gundam sorozatok: 00, seed, stb, Prince of tennis, Gungrave, Peacemaker kurogane, Rainbow, Claymore.

2011. nov. 9. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:

Ezek romantikus animék:

Toradora - vicces, és romantikus is


Anohana - szomorú anime de nagyon jó


Hanasaku iroha - nem olyan romantikus, inkább vicces


Kimi ni todoke - romantikus, lehet hogy kicsit uncsi de nagyon jóó


Bokura ga ita - romantikus :) és kicsit szomorú


Nem romantikus:

Fullmetal alchemist

Fullmetal alchemist testvériség

Bleach

Naruto

Death note

Chrno Crusade



Mindegyiket ajánlom :)

2011. nov. 9. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
Az fma-kat ajánlom, mind a kettőt, a Durarara!!-t is naon jó meg a Naruto és a Bleach is az Fmp-k is tetszettek. A Vampire knight is, a nana is meg a Paradise kiss is jók csak ez a három inkább romantikus. Ami még tetszett az a D.Gray-man.
2011. nov. 9. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim válasza:
Én a Narutot nézem. Nagyon jó, bár a másik része a Naruto shippuuden nekem jobban tetszik. :DDDD
2011. nov. 11. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
Naruto, Conan a detektív. Bár nem értem hogy a Death Note hogy nem tetszhet amikor az egyik legjobb anime.
2011. nov. 11. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
naruto. full metal panic.
2011. nov. 11. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim válasza:
Sword of the/a stranger. Ez nem sorozat de jo...
2011. nov. 12. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!