Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » H van egy vörös/cián 3d-s...

H van egy vörös/cián 3d-s szemüvegem, akkor tudok vele 3d filmeket nézni otthon?

Figyelt kérdés
2010. nov. 4. 17:26
 1/6 anonim ***** válasza:
szerintem ahoz kellene egy 3D-s TV egy 3D-s Blu-Ray lejátszó és egy 3D-s film(pl.Avatar)
2010. nov. 4. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Szerintem ehhez a fajta 3D-s megoldáshoz nincs szükség 3D-s TV egy 3D-s Blu-Ray lejátszó és egy 3D-s filmre, mert más elven valósul meg a 3D hatás.
2010. nov. 4. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
akkor olyan videó kell, ami 3d-s formátumú. tölts le egyet és próbáld meg.
2010. nov. 5. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
már próbáltam 3d-s filmmel, de nem sikerült:S csak kíváncsi vagyok, h lehetséges-e nagyobb beruházás nélkül:)
2010. nov. 6. 11:34
 5/6 Takysoft válasza:

Hát ha rendes sztereoszkopikus a lejátszó és a film is, akkor persze.

de ahhoz 2 kép kell természetesen. és azt lehet lejátszani 3D-ben.


olyan video, ami már előre össze van gányolva 3D-re, csak bizonyos szemüveggel fog működni. azokat hagyd a francba.


egy igazi 3D-s filmnél és lejátszónál kiválaszható, hogy milyen eszközre renderelje le a 3D-t.


iyen például youtube új yt3d rendszere, mint pl ezen a videón: http://www.youtube.com/watch?v=jJjJeYfAwQw

a 3D pont alatt kiválasztod h milyen szemüveged van vagy nincs vagy ha van 3D monitorod akkor azt, és úgy fogja renderelni. (legfrisebb flash szükséges lehet)


persze ha van egy rendes lejátszód ami 3D-képes, akkor neten is sok filmet megtalálsz 3D formátumban

2011. jan. 10. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 Miknyóczki Gyula válasza:

Hello nem kll hozzá más mint anaglyph 3D film

De a PowerDVD programmal bármilyen filmet át konvertál élőben neked 3D be és a vörös cián szemüvegeddel élveszhetsz bármijen filmet 3D be

2015. márc. 30. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!