Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Mi a címe ennek a filmnek?

Mi a címe ennek a filmnek?

Figyelt kérdés

Már nem nagyon emlékszem mi volt benne de ez egy Horror és valami olyan hogy elrabolnak lányokat(?) és akkor ki kell jutniuk egy házból ..

bocsi ennél többet nem tudok mondani :l


2010. dec. 30. 18:05
 1/6 anonim ***** válasza:
Gyilkos tréfa is ilyen...
2010. dec. 30. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Szerintem is az lesz az

[link]

2010. dec. 30. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

köszönöm :D szerintem is ez lesz az!


és az a film mi amikor valami raktárba ébrednek fel emberek és nem emlékeznek semmire és nem tudnak kijutni és akkor idővel el kezd össze állni a kép de közbe probálják megölni egymást mert minegyik azt hiszi hogy a másik a rossz..?? (nem a fűrészre gondolok XD)

2010. dec. 30. 21:19
 4/6 anonim ***** válasza:
fúú én erre is emlékszem, de nem jut eszembe, keresni meg most lusta vagyok, holnap utánanézek.:)
2010. dec. 30. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Emlékezetkiesés -2006
2011. jan. 1. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

Nem a gyilkos tréfa az.. :l

beugrottak dolgok a filmből, ha jól emlékszem akkor az elején valami bárban vannak...

és amikor már abban az elhagyatott házban vannak és magukhoz térnek mindenki külön helységben van és van rajtuk valami maszk szerűség de aztán leszedik magukrol..

meg az is eszembe jutott hogy jön valami hapsi megmenteni őket..

meg valami fürdős rész is van. hogy az egyik csak lezuhanyzik de aztán minden csupa vér lesz

2011. jan. 9. 15:29

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!