Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Milyen animét nézzek?

Milyen animét nézzek?

Figyelt kérdés
Léccy írjátok oda azt is h egy-egy animét miért ajánlanátok^^
2011. jan. 15. 21:10
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Milyen érdekel? ( shojo; shonen; yaoi; yuri...stb )
2011. jan. 15. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%
Ha lány vagy én ajánlom a NANÁT, azért mert vicces és két teljesen ellentétes személyiségről szól. Szal valószínűleg az egyiküket jobban fogod szeretni. Egyébként fenn van www.moovie.hu-n
2011. jan. 15. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
68%
Nézzél hentait :D
2011. jan. 15. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:
Igazából nekem majdnem mind1 milyen anime. Csak hentai, yuri és mecha ne legyen :D A Nana-t már láttam de azért köszi:) Még várok válaszokat, az eddigieknek meg köszi ^^
2011. jan. 16. 16:54
 5/12 anonim ***** válasza:

Itazura Na Kiss.

Peach Girl

Bokura Ga Ita.

Romeo x juliet

Inuyasha

Gravitation ~ Yaoi

Kimi ni Todoke ~ Nincs hozzá végig magyar felirat


zero no tsukaima(3 évada van)

karin

eden of the east

ookami to koushinryou( 2 évad)

nodame cantabile/paris hien/final(3 évad)

full moon wo sagashite

special A


De itt tudsz keresgélni: [link]

2011. jan. 16. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
amit én végignéztem az a Shugo Chara (Doki), egy aminek a címére nem emlékszem, de egy fiúnak a gyerekkori barátnője eljön hozzájuk franciaországból, vagy honnan, azt a végén szerelmet vall neki, Ouran High School Host CLub, Vampire Knight,és amit most nézek , Kaichou wa Maid -sama
2011. jan. 29. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
jah igen, a kimini izé todoket énis elkedztem nézni, d eaz nem tetszett, akkor a NANA-t végignéztem, de tök oyan, mintha nem lenne vége...lehet, mert a magnát nem alakították át animévé.. több nem jut ezsembe :S
2011. jan. 29. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim válasza:

gakuen alice

toradora

bokura ga ita

kimi ni todoke 2.évad

air

2011. ápr. 21. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Szia! Nekem eddig nagyon tetszett a Bleach meg a Naruto. azok egyelőre nincsenek befejezve animében, tehát még máig készítik a részeket. Tehát ha hosszabb animékre vágysz ezeket ajánlom. Ha a kicsikét ijesztőbbek érdekelnek, akkor Jigoku shoujo (Pokoli lány, 3 évados) vagy Ghost Stories. Az is nagyon jó :D Most csak ennyi ugrott be, de ha még eszembe jut egy-két egyéb anime azokat is leírom :D
2011. máj. 4. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:

Clannad és Air-megható történet

Higurashi no naku koro ni és Umineko no naku koro ni-ha egy kis rejtélyre és horrora vágysz

Shuffle!-vidám romantikus anime :)

2011. aug. 2. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!