Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Milyen olyan horror filmek...

Milyen olyan horror filmek vannak amibe nem zombik, meg láncfűrészesek rohangálnak, hanem inkább ilyen szellemes történetek?

Figyelt kérdés

Elég sok horror filmet láttam, de azok szerintem nem voltak félelmetesek, gondolok itt az átokra, kör, fűrész,rettegés háza, árnykép, barlang... meg hasonlóak.

Tudnátok még ezeken kívül mondani, olyan filmet ami tényleg igazán félelmetes ???


2011. febr. 11. 18:39
 1/8 anonim ***** válasza:

Árvaház.

Én befostam rajta.

2011. febr. 11. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Hát van a pl. a "Paranormal Activity" amiről általában két vélemény van. Az egyik, hogy nagyon parás, a másik, hogy gagyi. Én az utóbbinak gondolom, de sok ismerősöm szerint nagyon ijesztő. Úgyhogy ha nem láttad, sztem nézd meg, lehet hogy hatásos lesz számodra...
2011. febr. 11. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
ja meg van 2. része is, bár azt nem láttam.
2011. febr. 11. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
én láttam, és szerintem nem volt félelmetes.. én majdnem elaludtam rajta pedig egyedül néztem sötétben...
2011. febr. 11. 19:04
 5/8 anonim ***** válasza:
Tükrök c. film
2011. febr. 11. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Bár én is minden horroron unatkozom,mert nem tudok izgulni rajtuk,de talán a Barlang 2 nyitva tartotta a szemem.. Esetleg az..
2011. febr. 12. 00:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 omadjoe ***** válasza:

rém álom az elm utcában 1-6.ig

unokaöcsém kedvenc filmje volt, de miota látta azota nem mer sötétben közlekedni! :D

2011. febr. 12. 01:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Szerb Film (Srpski film)

aberrált, szadista totál beteg film

2011. febr. 14. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!