Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » A Silent Hill c. filmnek...

A Silent Hill c. filmnek akkor most mi is a vége? Olvastam máshol válaszokat, de nem világos.

Figyelt kérdés
A végén amikor az anyuka mondja neki, hogy ne nyissa ki a szemét, de kinyitja, és meglátja azt a másik lányt fura fejet vág. Ez okozza azt is, hogy utána szürke minden, és lehetséges hogy ezért meghaltak? De mitől haltak akkor most meg?
2011. márc. 4. 21:06
 1/10 anonim ***** válasza:
Annak, hogy Alessa fura fejet vág, semmi köze a végéhez. Egyszerűen meghaltak már az elején, ahogy a rendőrnő is, hisz mikor sétálnak kifele, látjuk az átszakadt szalagkorlátot a motor mellett.
2011. júl. 20. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Ez hülyeség, mármint az előttem lévő kommentelő válasza. Nem haltak meg, hisz a film második része XY évvel később játszodik a rendes világban. Igazából a kislány visszakerült a normális világba. Alessának csak Sharon anyja kellett, hisz a sajátja cserbenhagyta.
2012. aug. 9. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:

Láttam már a második rész promóját, és ha megnézed, nincs a főszereplők neve között Alessa.


[link]


Szóval Alessa meghalt. Viszont az anyuka neve felbukkan, tehát ő vagy emlékben szerepel, vagy valahogy túlélte. DE ismétlem, Alessa nem szerepel. Az új főszereplő csaj is teljesen máshogy néz ki.

2012. aug. 9. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:

Menten tökön lövöm magam!

Alessa szerepel benne! Alessa eleve nem halt meg benne, hisz ott van a trailerben. Ha a szétégett Alessára gondolsz a filmből, ő egy fölösleges tényező volt csak benne. A lány Alessa benne volt (a gonosz kis csaj)!

Tudod felnőtt, mivel xy évvel később játszik. Cheryl (a filmbéli Sharon) pedig új nevet használ, mivel menekültek a szekta elől ez a név a Heather!

A Fodeller lányt cserélték ki Clemensre, mivel ismétlem felnőtt!

2012. aug. 10. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Ez a te elméleted, vagy van rá bizonyítékod?
2012. aug. 10. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

Elég bizonyíték:

http://www.youtube.com/watch?v=KMWrZmD0AN4

Ja, meg talán ismerni kellene a játékokat is, ami alapján készült a film!!! ;)

Egy kis háttérkutatást végezhettél volna, mivel így első látásra csak egy misztikus-film fan-nak tűnsz.

2012. aug. 10. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

Khm, a filmnek nem sok köze van a játékhoz. Az első filmben benne van a második részből a Piramisfej meg a kényszerzubbonyos szörnyek, amiknek a katonához van közük. Szóval ismerem a játékokat, és mellément, nem vagyok "misztikus film fan", ez a film csak kivétel.


És ha már a trailert hoztad fel bizonyítéknak, semmi nem utal benne arra, hogy a lány lenne Alessa/Sharon. Sőt! Inkább a másik irányba mutat. Az apa anno felpiszkálta a Silent Hill-ieket maga ellen, akik most bosszúból elrabolták, ő pedig vissza akarja kapni.


De igazából fölösleges a jövőről vitatkoznunk, Halloweenkor majd kiderül, mi az igazság.

2012. aug. 10. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Hmn, nekem kissé úgy tűnik, mintha csak most néztél volna utána a játéknak. Kényszerzubbonyos volt az originsben és a második részben is, minthogy piramisfej is volt az ötödik és az arcádban is. Az a lány Alessa, csak később. Meg mi az, hogy épp ellenkezőleg? Azt akarod mondani, hogy az a lány, aki a trailerben szétporlasztotta a várost nem Alessa volt? Hát akkor meg ki?
2012. aug. 10. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

Nem Alessáról beszélek, hanem Sharonról. És én a megjelenési sorrendről beszélek, nem arról, hogy a későbbiekben mikor tűnnek még fel.


A játékismeretemről pedig annyit, hogy én személyesen nem játszottam végig egyet sem, de ott ültem a barátnőm mellett, és végignéztem az egészet. Majdnem az összes részt. Csak hát az már rég volt. :)

2012. aug. 10. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
SH fan barátnőd van? A mázlista!
2012. aug. 11. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!