Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » A nickeloden gyerekcsatornára...

A nickeloden gyerekcsatornára miért tesznek zsidó vallású műsorokat? (icarly, Drake&Josh)

Figyelt kérdés

icarlyban:pap helyett rabbi

Drake@Josh-ban:papok helyett zsidóknak öltöznek,és zsidó szokásokat mondnanak(bar mitzwah)

még gondolom lenne egy csomó példa,de többet nemtudok.

csak azért nemérem ugye,mert ez egy GYEREKCSATORNA,tehát miért fertőzik a gyerekeket ilyesmivel?


2011. márc. 23. 15:03
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
100%

Még ott van pl a Hé, Arnold! (Herold pl) vagy még a Fecsegő tipegők is.

Nos, ez nem magyar csatorna, hanem amerikai és Amerikában nagyobb számban élnek zsidó származásúak.

2011. márc. 23. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 A kérdező kommentje:
igen,ezt tudom.kár.
2011. márc. 23. 15:09
 3/19 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem nem "fertőzik" semmivel sem a gyerekeket. Ha keresztény vallást mutatnának be akkor nem "fertőznék" őket? Nem vagyok zsidó, nem védem őket csak ebből megint valami összeesküvés elmélet fog születni, hogy a Nickelodeon csatorna már kiskorukban zsidó vallásra neveli a gyerekeket vagy valami hasonló.
2011. márc. 23. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 A kérdező kommentje:
miért fertőznék keresztény országban kereszténységggel a gyerekeket?én csak azért mondom,hogy baj,mert ez KERESZTÉNY ország,ne ilyen zsidó szarokat kelljen nézni.és miért ne akarhatnák a zsidók terjeszteni a vallásukat?nem azt mondom ezzel,hogy át akarják nevelni őket,de azért próbálják terjeszteni.
2011. márc. 23. 15:19
 5/19 anonim ***** válasza:
100%
Könnyű: amerika 90%a zsidó...
2011. márc. 23. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
100%
Kedves kérdező a 15:19es megnyilvánulásod után már mindent értek, köszönöm szépen, hogy világosan vázoltad a helyzetet.
2011. márc. 23. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
100%
Ha valaki emiatt veszi fel majd a zsidó vallást, akkor menjen csak.
2011. márc. 23. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
100%
akkor ne nézd a 'zsidó szarokat' -.- vagy ne nézesd a kölyköddel.
2011. márc. 23. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
54%
Én egyetértek a kérdezővel ;) engem is idegesít, marhára.
2011. márc. 24. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 A kérdező kommentje:
22:12-most nem arról van szó,hogy "ne nézessem a kölykömmel"(nincs is gyerekem,úgyhogy mellélőttél),de ha lenne is és megtiltanám neki,akkoris még hány kiskölyök nézi ezt a csatornát?!de ha nem érted a kérdés lényegét,akkor inkább ne is válaszolj!
2011. márc. 24. 13:50
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!