Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » A nickeloden gyerekcsatornára...

A nickeloden gyerekcsatornára miért tesznek zsidó vallású műsorokat? (icarly, Drake&Josh)

Figyelt kérdés

icarlyban:pap helyett rabbi

Drake@Josh-ban:papok helyett zsidóknak öltöznek,és zsidó szokásokat mondnanak(bar mitzwah)

még gondolom lenne egy csomó példa,de többet nemtudok.

csak azért nemérem ugye,mert ez egy GYEREKCSATORNA,tehát miért fertőzik a gyerekeket ilyesmivel?


2011. márc. 23. 15:03
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:
85%
Igen, és a sok gyerek, aki nézi, emiatt valószínűleg azonnal zsidó lesz, mikor valószínűleg a keresztény vallást sem gyakorolja, ha egyáltalán meg van keresztelve. Nem értem, mi a problémád. Miért ne lehetne zsidó szokásokat mutatni a tévében? Mitől más az, mint a keresztény? Ki mondja meg, hogy nem lehet? Miért lenne ez fertőzés? Nem az ilyen műsorokkal van a baj, hanem az ilyen gyökér felfogású barmokkal, mint te. Gratulálok. Te is remek nevelést kaphattál, ha ilyen agyalágyult lettél.
2011. márc. 24. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 anonim ***** válasza:
100%

a kereszténység akkor nem 'megfertőzés'? nem vagyok zsidó, de nem értem hogy mostanában miért jön vissza az ami régen volt. zsidóznak össze vissza.

és egyet értek az előttem válaszolóval

2011. márc. 24. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 A kérdező kommentje:

21:11-ha nem vallásos,akkor eltanulhatja azt,ami a tv-ben van.

inkább nektek gratulálok,nézzétek csak tovább ezt a sok mocskot!

2011. márc. 25. 08:15
 14/19 anonim ***** válasza:
100%
fogadok valami náci imádó, hitler bu*i vagy
2011. márc. 25. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 anonim ***** válasza:
100%

annyit kifejtenél normális szavakkal hogy a zsidók miért mocskok, szemetek és stb?

eltekintve attól, hogy egy-két mesében vannak.

2011. márc. 25. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 A kérdező kommentje:
14:22-te meg valami antifa hazaáruló stálinbuz.i komcsi vagy.
2011. márc. 26. 10:57
 17/19 A kérdező kommentje:
20:24-nem azzal van bajom,hogy szerepelnek a műsorokban(ezen úgysem lehet változtatni),csak az,hogy az ő szokásaik vannak a műsorokban és ez engem nagyon zavar.
2011. márc. 26. 10:59
 18/19 anonim ***** válasza:
100%

14:22

nem én EMBER vagyok. ugyan úgy ahogy te meg én, vagy a zsidók, négerek, kínaiak és egyéb más vallással és kinézettel rendelkező EMBEREK.

2011. márc. 26. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim ***** válasza:
100%

kérdező te beteg vagy. én már egy csomó icarly meg drake és josht láttam, de egyikbe se volt zsidó szokás. megemlítette a hanukát, az a karácsonyuk. ...

icarlyban volt a pap aki a világ legkövérebb papja de ő nem zsidó volt.

ahogy válaszolsz , tükrözi az értelmi színvonaladat.

2011. jún. 20. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!