Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Előfordult már veletek, hogy...

Előfordult már veletek, hogy idősebb korotokban megsiratott egy Disney mesefilm?

Figyelt kérdés

Főleg a betétdalokra gondolok, melyek néha szerintem hihetetlenek, és akár egy mesebeli karakterrel is tud azonosulni az ember.


Pl: Szilaj, Oroszlánkirály, Aladdin


2011. márc. 26. 22:07
 1/7 anonim ***** válasza:
Engem igen pl. a Pocahontas és a Szépség és a szörnyeteg. Mind a kettőnek nagyon jó a betétdala.
2011. márc. 26. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Velem igen. Szépség és a Szörnyeteg, Oroszlánkirály :)
2011. márc. 26. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
igen.. nekem a Pocahontas örök kedvencem és mindig sírok rajta. kiskoromtól kezdve imádom, az Alice-al együtt, csak az a rossz az Alice-ban hogy aztán kiderül hogy csak álmodja és hogy nem is valóságos az egész..de aztán megnéztem a filems feldolgozást, kielégítette igényeimet, mostmár elhiszem hogy létezik... :D
2011. márc. 26. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Az oroszlánkirályon nekem mindig könnyes lesz a szemem. De attól függetlenül az a kedvenc disneym.
2011. márc. 26. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Jújj én a Fel!-en sírtam rengeteget:S Mind az elején, mind a végén:(
2011. márc. 27. 00:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
Az Oroszlánkirályon mindig sírtam, amikor Mufasa meghal, azt most már nem is nézem meg, mert azon a részen úgyis kiborulok. Inkább kimegyek wc-re vagy áttekerem. Betétdalokon is meg szoktam hatódni, de most nem tudnék mondani példát, azt a helyzet adja, de a Pocahontasban vannak nagyon szép, szívhez szóló számok.
2011. márc. 27. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Látom azért a többség ugyanazt szereti. Pocahontas, Szépség és a szörnyeteg és az Oroszlánkirály.

Én vagyok az első kommentelő, és igen nekem is bejön az Oroszlánkirály. De csak az 1. része. Azt viszont nem értem, hogy manapság miért csinálnak ilyen gyatra meséket. A mai mesék közül egyedül a Gru ami jónak mondható. Abból is csak az a jelenet testszik mikor Gru 2-szer mesét olvas a gyerekeknek, mert az olyan megható. Még régebbről a Mackótesónak is jó története van, és a zenéje is jó.

Ma már sajnos nézhetetlen hülyeségeket hoznak össze. Ma láttam az anyát a marsra, nem ajánlom senkinek, borzalmasan nagy ökörség.

2011. márc. 28. 00:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!