Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Mit gondoltok a Vámpírnaplók...

Mit gondoltok a Vámpírnaplók új részéről? (2x19-Klaus)

Figyelt kérdés

Véleményt kérek róla pls.

Főleg a végn a Damon-Elijah és a Damon-Andie részről való véleményekre lennék kívácsi, de az egészet is please :D


Jah és mielőtt valaki azzal jönne, hogy az egy újabb nyálas hülye vámpírsorozat, kéremszépen, nézzen meg egy részt :D Thx ^^


2011. ápr. 22. 16:55
 1/9 anonim ***** válasza:

Nagyon jó volt :D Damon hozta a szokásos formáját, az Andie-s jelenet is nagyon jó lett, mondjuk én vártam, hogy Elena utána menjen... Stefan most olyan lapos volt, kivéve talán a Jennás jelenetnél. De legalább visszakaptuk Elijah-t :D


Amúgy a visszaemlékezésekben Katherine még ember volt? És akkor hogy van most az átok, ha az azték sámános csak kamu, és Klauson van csak a vérfarkas mivolta miatt? Hogy keveredtek ebbe a hasonmások? :D

2011. ápr. 22. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:

Hú hát tényleg jó rész volt :D

Én az átkosból azt vettem le, hogy csak Klauson van az az átok, de ahhoz még mindig kel la hasonmás meg az áldozat meg a holdkő h azt megtörhesse.

Jajj de öcsém én úgy várom a 22. részt naggyon jó lesz láttam egy előzetest de szegény Damon istenem :D Olyan kis drága és úgy szereti Elenát meg próbálja megvédeni de közben igyekszik megtartani a szexi rosszfiú imidzsét :D

2011. ápr. 22. 20:42
 3/9 anonim ***** válasza:

Az megvolt, hogy Klaus van az átok, de hogy pontosan mi is, az nem... :D

Damon azért ne vigye túlzásba ezt hisztit, nem illik hozzá. És ne csessze el a dolgokat... :D


Az előzetesben viszont Jules és Caroline is láncokon volt, remélem a vámpír barbit nem nyírják ki, de a farkasluvnya mehet a levesbe :D

2011. ápr. 22. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 ediZeJ ***** válasza:
Konkrétan h mi is az átok csak később tudjuk meg mármint részletesebben de maga a sun and the moon része stimmel a vérfarkas mivolt miatt. De jah lehetne már jövőhét péntek.. ^^:D
2011. ápr. 22. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:

Előző: Szerintem lehet h én értettelek félre de én nem értelek.

A Nap és a Hold átka nem létezik, az hogy a vérfarkasok csak teliholdkor változhatnak át, a vámpírokat pedig legyengíti a nap, az mindig is így volt , az enm egy megtörhető átok. Ezt csak Klaus találta ki, mert ő egy vérfarkasvámpír és a boszorkányok annak érdekében, hogy ne legyen túl erős, hogy meglegyen a gyengepontja szunnyasztják a vérfarkas énjét. Egy átokkal. Amit szintén a hasonmással és tán a holdkővel lehet megtörni.

Hú de a következő rész állat lesz. és végre visszajön Tyleeeer :)

De amúgy mindig ez van a Damon-Stefan dologgal: Amíg megy a probléma megoldása, Stefan van nyeregben, látszólag ő a nagy hős, de közben Damon is ügyködik a maga módján és Damon ment meg végül mindenkit :D

2011. ápr. 23. 09:19
 6/9 anonim ***** válasza:

pff nekem nagyontetszett..

szegény Damon:( úgy sajnáltam miután Andie-t elküldte. olyan rosz mert mindig ő csinál jókat meg segít nekik aztán mégis mindig azt hiszik h ő a rosz. pl az előző részben.

hát mikor kiderült h Klaus mi valójában én csak lestem:O:O:O:O:O

jajj és mingyá vége a második évadnak:(:(

de nem baj lesz 3.;)

2011. ápr. 25. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Hu hát én ezalatt az évad alatt kb csak kapkodom a fejem annyi fordulat van benne:O Ez a rész is nagyon tetszett, főleg hogy végre előjött teljesen Stefan meg Damon között a konfliktus:D Jó volt ez a sok visszatekintés is, de még mindig annyi mindent nem tudunk, meg szóval most már haladjon előrefelé a cselekmény a többi szálon is, remélem nincs több szünet már a fináléig:D
2011. ápr. 25. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:

Jajj igen annyira jó rész volt :)

Jajj de az utolsó rész annyira izgi lesz :D még ezeknél is izgibb :D

2011. ápr. 25. 17:52
 9/9 anonim ***** válasza:

Jajaja, és biztos egész nyáron gondolkozhatunk, hogy mi lesz a folytatás...

Azért remélem, hogy nem nagyon gyilkolásszák le a karaktereket, mert mindenki olyan eredeti:D

2011. ápr. 25. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!