Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » A Doctor Who évadjai egymástól...

A Doctor Who évadjai egymástól függetlenek?

Figyelt kérdés
vagyis érteni fogom ha nem az első évadtól kezdem el nézni?
2011. ápr. 25. 10:31
 1/3 anonim ***** válasza:
Szerintem igen, általában megmagyarázzák a korábbi évadokban már látott dolgokat is. Én mondjuk csak az új sorozatot láttam, de nagy rajongója vagyok. Ha lesz időm, akkor biztos letöltöm az összeset.
2011. ápr. 30. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Attól függ hogy melyik szériára gondolsz.Mert ha az eredetire,akkor azt hiszem csalódnod kell.Abban sok hibát követtek el.Mondok is egy példát:Az 1 doktor találkozott a dalekokkal,mégsem ismerete fel őket.Vajon miért?A válasz:Azért mert az alkotóknak annak idején eszük ágában se volt összefüggésbe hozni őket.És az időlord ötlet is csak később fogalmazódott meg,ugyanúgy mint a regeneráció koncepciója.Valójában ez az egész időlord história csakis William Hartnel kilépésének következtében jött létre.Eredetileg ez a sorozat csak ismeretterjesztő gyanánt futott volna.Mégis valami egészen más lett belőle.Apropó a doktor,legalábbis a 10-dik és a 11-dik is egészen másképp számolt be az időháborúról.NEm úgy ahogy az eredetileg megtörtént.
2012. ápr. 28. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Az 1-2-3-4. és 5-6-7. évadok függnek össze szorosabban. Én mondjuk a második évad elejénél kapcsolódtam be és értettem, de előtte már olvasgattam a sorozatról, meg utólag bepótoltam az elsőt is. Elejétől nézni az igazi szerintem, ha teheted, úgy csináld. :)

Utolsó: "Az 1 doktor találkozott a dalekokkal,mégsem ismerete fel őket.Vajon miért?" > Talán mert akkor találkozott velük először? Miért kellett volna felismernie őket?

"Apropó a doktor,legalábbis a 10-dik és a 11-dik is egészen másképp számolt be az időháborúról.NEm úgy ahogy az eredetileg megtörtént." > Miért, hogy történt? Az időháborúról még mindig nem tudni kb. semmit, csak az ötvenedik évfordulós részben kaptunk róla közelebbi infót végre. De az sem magával a háborúval foglalkozott, csak a végével, azzal is csak kb. az epizód felében.

2014. jún. 21. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!