Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Mi a film címe? 4 régi filmel...

Mi a film címe? 4 régi filmel kapcsolatban aki tud kérem segítsen.

Figyelt kérdés

Mi a film címe?

Régi filmekkel kapcsolatban lennének kérdéseim.


1. Gyerekkoromban láttam egy filmet, ami arról szólt, hogy fiatalok voltak egy tó partján.Ment a bulizás, volt ott egy medve, valami környezetszennyezést is meg akadályoztak, és volt benne két punk csávó.

Az egyikkel egy lány úgy ismerkedett meg, hogy a csávó úszott és nem volt kifestve, meg a haja felzselézve. Amikor meglátta harci díszben volt baj rendesen.

2. Láttam egy filmet, ha jól emlékszem a címe az volt, hogy forró rágógumi az usa.-ban.

Na de ilyen filmet sehol nem találok.

3. Honnan tudnám megszerezni a Ruckus című filmet magyarul, vagy magyar felirattal?

[link]

4. Honnan tudnám megszerezni a Zapped (Megbabonázva) című filmet?

[link]


Köszönöm a segítséget.


2011. ápr. 25. 12:18
 1/7 anonim ***** válasza:

1. fogalmam nincs mi lehet ez a film:D


2. van egy pár találat a googleben, erről pedig :


[link]


3. nem tudom, mondjuk valami videókölcsönzőből esetleg?


az egyik itteniben még vannak ilyen régebbi filmek kazettán


4. itt van egy torrent file, letudod tölteni angolul


*****


még csak 11 hete tették fel , szóval van esélyed, hogy lejöjjön .



* Automatikusan eltávolított tartalom.
2011. ápr. 25. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:

Köszönöm a segítségedet, de sajnos:

1. nem tudtál segíteni

2. Én is kerestem már a google-val hülye nem vagyok, max figyelmetlen de nem találtam.

3. Ok

4. Én is kerestem már torrentet, de anit küldtél az sem működik, valamint nincs magyar felirat hozzá.


Azért köszönöm a segítőkészséged és a gyors választ.

2011. ápr. 25. 13:34
 3/7 anonim válasza:
Az első engem is érdekelne, tudnál róla egy kicsit több infót írni?
2011. máj. 1. 00:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

Szia!


Valami olyasmi rémlik még, hogy a végén a medve elkap egy fehér fürdőruhás csajt, de ez nem horror film.

Még annyi, hogy a film egyik zenéje talán az oh yeah című szám.


Szia!

2011. máj. 4. 15:50
 5/7 anonim válasza:
Szia! Az első kérdésedhez írnék: Én is ezt a filmet keresem már nagyon rég óta...de ebben a "medve" igazából nem egy jelmez, amit egy fiú hord, és le akarja buktatni a környezetszennyezőket, beleszeret egy lányba, akivel a film végén összejön, illetve a filmben erdős részen akadály pályán is részt vesz pár szereplő?
2014. máj. 13. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Szia! Már nem emlékszem hohy ilyen volt e benne. Ha azóta megtaláltad akkor írj légyszíves. Köszönöm.
2017. ápr. 12. 23:46
 7/7 A kérdező kommentje:

Szia!

Sikerult azóta megtalalnod?

2018. jan. 15. 20:11

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!