Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Létezik olyan Winnetou film/so...

Létezik olyan Winnetou film/sorozat, ami teljesen hű a Karl May könyvhöz, vagy csak rosszul emlékszem? Nem a Pierre Brice főszereplésével készültekre gondolok.

Figyelt kérdés
21 éves vagyok, most olvasom a könyvet, és eszembe jutott, hogy kicsinek láttam ezt filmen. De nem találom sehol, pedig rendesen utánanéztem. Mindenhol a Pierre Brice főszereplésével készült Winnetou filmeket találni, amikbe belenéztem, de sok mindenben eltérnek a könyvtől. Amit én láttam régen, abban Old Shatterhand és Winnetou tényleg 20 évesek, és az egész pontról pontra követi a könyvet. Úgy is kezdődik, ahogyan a könyv is. De mivel semmit nem találtam erről, kezdek kételkedni magamban, pedig tényleg emlékszem rá! Tudtok esetleg nekem erről valami információt mondani, hogy megtalálhassam? Vagy legalább mondja valaki, hogy ő is látta már ezt a filmet :D Köszönöm szépen előre is !

2011. ápr. 30. 22:15
Sajnos még nem érkezett válasz a kérdésre.
Te lehetsz az első, aki segít a kérdezőnek!

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!