Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Miért nem tudok nézni HD...

Miért nem tudok nézni HD filmeket Laptop-on?

Figyelt kérdés
Letöltöttem egy HD filmet és Windows Media Player Classic-al játszottam le.Az a baj hogy néha elcsúszik a hang és a kép és a kép néha megakad és a hang megy tovább.A Laptop nem birja a tul nagy adatmennyiséget vagy a lejátszó program rossz?
2011. máj. 2. 13:29
 1/7 anonim ***** válasza:

"A Laptop nem birja a tul nagy adatmennyiséget vagy a lejátszó program rossz?"


Nem tudjuk, hogy elbírja-e mert nem tudjuk milyen laptopról van szó. Próbáld meg másik lejátszóval, pl. KMPLAYER, vagy GOM Player

2011. máj. 2. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
köszi.Malyd megpróbálom.
2011. máj. 2. 13:43
 3/7 anonim válasza:
MAJD próbálj meg egy LEJÁTSZÓT......A Win Media Player nem az. KM Player, VLC elvisz szinte mindent,és ingyenesek. Mondanám a Power DVD11-et, de az ELVILEG fizetős, bár kiváló.
2011. máj. 2. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Ez sokkal inkább géphiba, mármint a géped gyenge a HD-filmekhez.
2011. máj. 2. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
jaj bocs! Félre értettem az első válaszolót és én lejátszó programmra gondoltam a kérdésemben.
2011. máj. 2. 14:20
 6/7 anonim ***** válasza:

Első vagyok, amiket írtam azok lejátszó programok...Most komolyan nem értem mi van...

Viszont te leírhatnád a laptopod típusát, adatait.....

2011. máj. 2. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

bocs de,kiscit össze zavarodtam.

Laptopomm adatai:

Windows XP Professional

Intel Celeron M processor 1.70GHz 448MB RAM

2011. máj. 2. 18:35

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!