Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Való világ 5?! Isten könyörülj...

Való világ 5?! Isten könyörülj, szabadíts meg a gonosztól!

Figyelt kérdés
csak engem zavar,hogy egyik hülyeségnek vége,jön a másik?ez egyébként nem hiszem el,hogy nem gyanús senkinek,hogy a vv után jött ez a majom feleséget keresni,mintha kicsit gyorsan jött volna,mintha előre tudták volna,hogy az fog nyerni,de á,biztos neeeeeeem!!!!!!engem már kuvára idegesít ez az egész mocskos rohadt gennyedék.csak engem?
2011. máj. 31. 14:14
1 2
 1/12 anonim válasza:
100%
Tudod amire igény van, azt kell nyomatni. Sajnos az ilyen agybutító műsorokra van igény, nem lehet mi tenni. Sok pénz van az ilyenbe..-.- Hát..ez van.
2011. máj. 31. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%
Elég szomorú,hogy ebben az országban csak erre van igény...
2011. máj. 31. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim válasza:

Bátran mondhatom, hogy nem vagy egyedül! Én már szinte nem is nézek tévét, mert alapvetően tele van baromságokkal. Az internetem meg azt nézek, ami érdekes a számomra.

Nálunk nics olyan, hogy megasztár stb. de amikor a gyerekeim hazjönnek a nagyitól, akkor előadják, hogy alekosz így, meg csillag születik úgy, na akkor én kb. a plafonon vagyok.

Tegnap pont mondja a kisebbik fiam, hogy Fáy Miklós, én meg csak lestem, hogy honnan ismeri ez a gyerek a történelmet így, 6 évesen, erre benyögte, hogy csillag születik, na le is hervadt az arcomról a mosoly.

2011. máj. 31. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:

sajnos rosszeflé megy az ország :(

és nem csak fiatalok nézik!!!múltkor valami 70 éves nénikét hallottam erről beszélni,alekosz így,alekosz úgy!mit lehet tenni,ha még az idősebbek is ilyen példát mutatnak?!

arról nembeszélve,hogy a szereplők egyenesen undorítóak!folyton cigi,ráadásul az egyiknek akkora pofája van,majdnem szétbsztam a tévét!

2011. máj. 31. 14:27
 5/12 anonim ***** válasza:
100%
A VV helyett simán adhatnának egy jó kis sorozatot.
2011. máj. 31. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:

Egyetértek az előző hozzászólóval. Én se nagyon nézek tv-ét és nem csak a pocsék felhozatal miatt, hanem a reklámok engem különösen felb@sznak. Volt olyan műsor múltkor, 5 perc épp eltelt belőle és már reklám. Fogom inkább várok 1-2 napot míg valaki felteszi és megnézem egybe.


Való Világhoz annyit, hogy telibe sz@rom, hogy hányan nézik és nem érdekel, hogy a sok hülye birka gazdagítja az RTL Klubot. Aki hagyja, hogy az RTL agyatlan ATM-ként tekintsenek rá és küldi az sms-eket ezerrel, annak csak gratulálni tudok és megmosolygom.

2011. máj. 31. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
Ja, inkább Döbrentei Kornél verseit hallgatnám saját előadásában én is főműsoridőben. ://
2011. máj. 31. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:
ráadásul hétvégén is,értitek,amikor simán adhatnának valami pihentető vígjátékot vagy éppakciiófilmet,ehelyett ezt a mocskot adják.már szánalmas,de sajnos nagy rá az igény.DE MIÉRT?!?!
2011. máj. 31. 15:56
 9/12 anonim ***** válasza:
Igazatok van! Most, hogy nincs vv se Alekosz végre van a mentalista. Ezt sokkal inkább nézem mint a vv 846dik részét!
2011. jún. 1. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:
de most fog jönni az ötödik!!!:(
2011. jún. 1. 14:56
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!