Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » 3D-s filmet hogy nézhetek otthon?

3D-s filmet hogy nézhetek otthon?

Figyelt kérdés

Egész pontosan az érdekelne, hogy ha letöltök egyet, akkor azt monitoron/tv-n keresztül meg tudom-e lesni, vagy csak projektorvászonra kivetítve?

Valamint hogy a moziban is használatos 3D szemüveg jó-e, vagy olyan speckó kék-piros 'lencsés' szemüveg a megfelelő hozzá?

Nem értek hozzá, csak kíváncsiskodom, hogy növelhetem az otthoni filmezés élményét :)

A válaszokat előre is köszönöm.


2011. jún. 8. 19:01
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:

:DDDDDDDDDD miért tarthattad volna meg a szemüveget?


150 ft a bérlési díja azt hiszem :D azt ki kell legalább is nálunk fizetni akkor kapod meg, de amikor vége akkor vissza kell adni :DD

2011. jún. 9. 08:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 A kérdező kommentje:

Ja jó... xD Én nem tudtam h vissza kell adni, éjszakai utolsó vetítésre mentünk...senki se mondta hogy adjam vissza. Pedig kérdeztem is...lehet nemértették a kérdést :D


Kimenetelkor se mondta a 'bácsi' hogy adjuk vissza...nekem meg nem kell tudnom magamtól hogy visszajár nekik...1750ft-os jegyárért (+150szemüveg) valami szépet csak kapjak már:D

2011. jún. 9. 17:48
 13/19 A kérdező kommentje:
szóval akkor én most tudtomon kívül elcsórtam egy (vagyis2...mert párom is :D) drága 3D-s szemcsit? :D
2011. jún. 9. 17:49
 14/19 anonim ***** válasza:
:D hát igen...
2011. jún. 9. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 anonim ***** válasza:
bár nem tudom hogy mennyibe kerülnek ezek a szemüvegek, olyan drágák nem hiszem hogy lennének.
2011. jún. 9. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 A kérdező kommentje:
bassszus...akkor innen kérek elnézést a palace cinemától :S :D
2011. jún. 10. 12:33
 17/19 anonim ***** válasza:
Egy szemüveg(ha nem papír) kb. 5000 FT.
2011. jún. 15. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 Hagnos válasza:
Van olyan mozi, ahol vissza kell adni, pl. Kecskeméten a Malomban. És van, ahol megveszed egyszer, benne van a jegy árában, és utána hazaviheted. A pénztárnál kell jelezni, hogy kérsz szemüveget, vagy nem, mert úgy számolják. Ilyen van Szegeden a Plázában. Szerintem szóltak volna, hogy ne vidd el! :)
2013. júl. 25. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 csdg válasza:
Budapest és környékén régebben vissza kellett adni a szemüveget, de ma már benne van a jegy árában ha kéred, ahogy ez előző kommentben is volt.
2014. szept. 25. 08:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!