Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » A sorozatfüggésből van kiút?

A sorozatfüggésből van kiút?

Figyelt kérdés
Kezdetben azért kezdtem el őket, hogy kreatívabb legyek. Jó dumákat figyeltem meg, viselkedéstípusokat, nyelvhasználatot, történetbeli csavarokat. Aztán ráfüggtem olyan mértékben, hogy minden egyes nap du. öttől éjfélig nézem őket. (Entourage, Trónok harca, Skins, satöbbi) Nem hátráltatja a sulit, vagy ilyesmi...de tartok tőle, hogy egyszer agyvérzést kapok és kiborulok a székből. :D Viszont csak úgy már abbahagyni se tudom.
2011. jún. 17. 14:28
 1/6 anonim ***** válasza:

Nekem két féle képen volt 'kiút':


1. Megnéztem 6 évadot 2 hét alatt és a 7. még nem volt fent ...

2. Dr. House-t kicsit túlzásba vittem és egyik éjszaka azt álmodtam, hogy a szülészem Dr. House.

Lényegében illik rá: biceg, mert sí balesete volt és a stílusa is néha-néha hasonló.


Na e kettő után mondtam azt, hogy egy darabig elég a sorozatokból :D

De ha valamit sűrűn nézek vagy sokáig, akkor beleépítem az álmomba, amiből mindig valami vicces jön ki :D

2011. jún. 17. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Hát ez most bunkón fog hangzani, de GET LIFE!

Ha csinálsz programokat és nem otthon gubbasztasz a valagadon, akkor nincs időd egész nap a gép előtt sorozatokat lesni. Menj el futni, tanulj meg egy nyelvet, menj el valahova a haverokkal, szerezz egy pasit/csajt, vagy valami.

És mint minden függőségre ez is igaz: az egyetlen hatásos módszer az akaraterő.

amúgy meg baromi nevetséges, mikor valaki a karaktereket majmolja viselkedésben és szövegben, észre lehet venni, és onnantól csak az jut eszembe róla, hogy szánalmas. Tudom milyen, exem volt ilyen. Nem véletlen lett ex. xD Inkább legyél önmagad, annál jobb úgyse lehetsz. ;)

Szóval sztem most azonnal húzz el a géptől, péntek van és este (asszem, bár ilyesmivel nem mindig vagyok képben), ne lógj otthon. :D TGIF!!!

2011. jún. 17. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Ha van más amit csinálhatsz úgy sokkal könnyebb. Halgass az előttem szólóra!
2011. jún. 17. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Én is eléggé sorozatfüggő vagyok, mellette bulifüggő is, a kettőt nehéz összehozni, de nekem sikerül.Én most perpill minimum 20 sorozatot követek nyomon, nem nagyon tudom mellőzni őket, max. annyira, hogy nem kezdek el új sorozatokat nézni, de előbb-utóbb úgyis belenézek, és akkor neten úgyis visszanézem a régebbi részeket.:)

De én mindenre rá tudok szokni, a gyakorira is sikerült.:D

2011. jún. 17. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Én állandó éjszakázom, de sorozatokra mindig van időd, mert hagyok! Most hármat követek, mer a többi épp szünetel. :S

Függő vagyok én is, de ha jó akkor miért fosszam meg magam tőle?

2011. jún. 18. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Javítva:


Én állandó éjszakázom, de sorozatokra mindig van időm, mert hagyok! Most hármat követek, mert a többi épp szünetel. :S

Függő vagyok én is, de ha jó akkor miért fosszam meg magam tőle?

2011. jún. 18. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!