Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Az Amerikai História X-ben a...

Az Amerikai História X-ben a végén miért öli meg egy feka Derek öccsét?

Figyelt kérdés
tulajdonképpen nemláttam a filmben olyat,ami arra utalt volna,hogy nekik lenne valami ősszetűzésük.vagy az elején nem annak fújta az arcába a cigifüstöt?
2011. jún. 21. 17:37
 1/10 anonim ***** válasza:
100%

Már nem nagyon emlékszem, de Derek náci volt, majd börtönbe kerül(gyilkosság miatt) feketék és egyéb (mexikói...) általa utáltak közé, ahol "megvilágosodott", hogy ők is emberek.

Az öccse is náci lett, ugyan-úgy összetűzésbe keveredett a feketékkel, mint anno a bátyja. A végére már kiszáll a kisgyerek is,de a néger még is lelövi. És, de annak a gyereknek fújja az arcába a füstöt.

2011. jún. 21. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
Derek öccse mindig bálványozta a tesóját,annak rasszista felfogását.Mivel a bátyja felfogása a börtön óta megváltozott,ezt nem akarta az öccs elfogadni,ő továbbra is azt az elvet követte amit a bátyja már nem.Végül is az öcsikét a bátyó régi viselkedése miatt nyírták ki.Mert ugyanolyan volt mint a tesója.Meg kellett bűnhődnie az egész családnak a báty miatt.
2011. jún. 21. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
a filmet én is láttam,tudom,hogy Derek is,meg az öccse is skinhead volt,de a végén már Danny(az öccse) is megváltozott,mert együtt szedték le a falról a horogkeresztes plakátokat,meg a többit.
2011. jún. 21. 18:02
 4/10 anonim ***** válasza:
12%
Ez a film a tökéletes bizonyítéka annak, hogy a hülye amerikaiak totál nem értenek semmit. Mi köze van a nemzetszocializmusnak az amcsi fekákhoz?! Vagy egyáltalán az amcsikhoz? A horogkeresztnek mi köze van a rasszizmushoz? Olyan hülyék egytől-egyig... és sajna sokaknak ez fel se tűnik.
2011. jún. 22. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
persze...az egész film csak egy lejáratás.mondhatjuk "hippi" filmnek is.
2011. jún. 22. 16:53
 6/10 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem azért ölte meg mert annak a néger gyereknek a bátyát ölte meg derek az elején. Amiért börtönbe csukták.
2012. jan. 30. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
73%
a horogkeresztet nem Hitler találta ki...Ő csak használta.És igenis van köze a négerekhez is. Nem csak a zsidókat irtották...nézz utána mielőtt hülyeségeket beszélsz
2012. jan. 30. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
utolsó-te is nézz utána pár dolognak,mielőtt beszélsz,nem volt "irtás" olyan értelemben,ahogy te gondolod.
2012. febr. 1. 16:13
 9/10 anonim válasza:
100%
Így van, neki fújta az arcába a cigifüstöt, ami azért elég megalázó és lekicsinylő dolog. Illetve a négerek( bár ezt Derekék nem látták) ,de figyelték a házukat, a végzetes nap előtti este pedig ők mentek el kocsival a ház mellett.
2013. febr. 24. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:

Ja,azzal a niggermobillal,ugye? :D

Egyébként elég régi kérdés ez már...de mindegy,azért köszi a választ.

2013. febr. 24. 20:30

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!