Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Ti, hogy emlékeztek erre?...

Ti, hogy emlékeztek erre? (Aragorn beszéde a fekete kapunál)

Figyelt kérdés

Ez a verzió még akkor volt,amikor a helyi tvben reklámozták,hogy lesz az itteni moziban. (trailer)

Annyiszor láttam,hogy megtanultam a szöveget.

Nekem így maradt meg az emlékeimben.


Ugyanazt a félelmet látom a szemeitekben,ami az én szívemet is szorítaná,ha hagynám.

Lehet,hogy eljön az a nap, mikor a bároság elhagyja az ember... mikor cserbenhagyjuk a barátainkat és a szövettség minden kötelékét elszakítjuk,de ez nem az a nap!; Mert ma harcolunk! (kiáltás)


De nem így volt: http://www.youtube.com/watch?v=ixZnojNlbGU


Lehet az volt az eredeti verzió és ez a kiegészített változat?


2011. jún. 30. 15:29
 1/3 A kérdező kommentje:
Úgy látszik már kihaltak a nagy GYU fanok. xD
2011. júl. 4. 21:37
 2/3 A kérdező kommentje:
Kiemelem,hogy szidjatok egy sort. :)
2011. júl. 4. 21:38
 3/3 anonim ***** válasza:
Én a 2. verzióra emlékszem, de én már csak a DVD verzíiót láttam. De feltűnt az is, hogy a VHS rövid-, és a DVD bővitett változatának szinkronjai között is van eltérés, igaz nem ennyi. :) Szóval passzolok. Lehetséges, hogy az első verzió a mozis változat..vagy nem tudom :)
2011. júl. 15. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!