Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Vélemények a Halálos Iram...

Vélemények a Halálos Iram 5-ik részéről?

Figyelt kérdés
És az is jöhet, hogy melyik a kedvenc Halálos Iram részetek.
2011. jún. 30. 16:40
 1/4 anonim ***** válasza:

nekem tetszett, ha szereted az autósüldözős-törős-rendőrkergetős akciófilmeket, akkor szerintem nem fogsz benne csalódni. van benne maffia, utcai verseny, robbantás, alvilág, minden :D a sztorija mondjuk egy kicsit már-már primitív meg kicsit közhelyes film, de ha szereted a Vin Diesel-féle filmeket, akkor szerintem egy nézést mindenképp megér.

egyébként még csak az 5. részt láttam a sorozatból, de tervezem bepótolni a többit is :D

2011. jún. 30. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Én pont ma néztem és sztem iszonyat nagy akár az összes többi. Amúgy ha választanom kéne akkor a 4-ik részre szavaznék :)
2011. jún. 30. 17:04
 3/4 anonim ***** válasza:

Én szretem az az egész sorozatot meg persze Vin diesel-t. Nagyon élveztem a film hangulatát és látvány világát plusz azt hittem,h lefordulok a székről *SPOILER*,amikor kiderült, Letti él!!!!:)

Ha meg kéne neveznem a 3 kedvenc részem,akkor az 5.a4. és az 1.!!!;D

2011. júl. 10. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Nekem nagyon tetszett, pláne amikor a végénél rabolják a nagy széfet és húzzák végig a városon. A zenéket is jól eltalálták.
2012. máj. 22. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!