Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Vélemények? Elítélendő lenne...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Vélemények? Elítélendő lenne ez egy lány részéről?

Figyelt kérdés
szóval van egy srác aki nagyon tetszik és elég sokat is flörtölünk, beszélünk meg volt már pár közös programunk is, de nem az a kezdeményező fajta és most már úgy gondolom, hogy nekem kéne lépnem. szóval arra gondoltam, hogy egész egyszerűen lekapom. elítélendő lenne ez egy lány részéről? mi a véleményetek erről?
2011. febr. 11. 17:42
 1/8 anonim ***** válasza:
Csak szájon ne verjen.
2011. febr. 11. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Nem, semmiképpen nem elítélendő!

Ha olyan típus, akinek lökést kell adni, akkor csak hajrá!

2011. febr. 11. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Abszolut nem elitelendo!

En is ugyanigy tettem par honapja es barkinek meseltem a dolgot, mindenki azt mondta, hogy jol tettem, hogy kezdemenyeztem...

Nem szegyen az, ha tetszik valaki es el mondod neki.

Sok sikert!

18/L

2011. febr. 11. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 Kleincsillag ***** válasza:
Ha azt érzed,hogy nem csak játszanál Vele,és azt is hogy szeret Veled lenni stb..akkor hajrá.... :]
2011. febr. 11. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Hát én ezt nem merném megtenni miután visszautasított a pasi, de a te esetedben szerintem nyugodtan.
2011. febr. 11. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Nem elítélendő, csak kérdés, hogy hogyan fog reagálni. Ha viszont tényleg tetszel neki, akkor csak jól sülhet el.
2011. febr. 11. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

talán egy szájra puszi is elég lenne, de az a nagyon kacér fajta és utána egy hiper-szuper bájos nézés, esetleg fogd meg a válát, simítsd meg a hátát, kezét. ha ezután sem fog lépni akkor nem tetszel neki, vagy meleg.

23f

2011. febr. 11. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
azért gondoltam erre, mert így világos lenne a helyzet és ha nem jön össze még mindig ki tudom magam magyarázni, hogy hirtelen fölindulás volt vagy valami hasonló. köszönöm a válaszokat! :)
2011. febr. 11. 20:44

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!