Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mit szólnátok ahhoz, ha egy...

Mit szólnátok ahhoz, ha egy vadidegen ember e-mailben elküldené nektek a gyereketek születési adatait? (Név, születési idő, percre pontosan, születési súly)

Figyelt kérdés
én kaptam egy ilyen fülest valakitől ezen az e-mail címen: memento7@freemail.hu Alig tudtam mire vélni ezt a dolgot!!!
2011. jan. 17. 04:32
 1/3 anonim ***** válasza:
76%

Hát agyam megáll. Biztos valami anyakönyvi információkhoz jutott és visszaél vele...

És írt még valamit vagy hogy ezt miért is küldte neked? Én azért biztosan visszakérdeznék tőle, hogy akkor most ezt mi és megemlíteném, hogy jobb lenne, ha válaszolna, mert kénytelen leszel a rendőrséghez fordulni, hiszen ez a babád személyes adataival való visszaélés.

2011. jan. 17. 07:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Ijesztő. Mert honnan tudhatná mégis ezeket? És mit akart ezzel? Mást nem írt, csak a babád adatait?
2011. jan. 17. 08:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Csak az adatokat,meg a szülő neveket is.
2011. jan. 18. 04:00

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!