Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Mi történik a Vámpirnaplók...

Mi történik a Vámpirnaplók évadzáró epizódjában?

Figyelt kérdés

Hogyan menekül meg Damon? Mi lesz Alarckel meg Bonnieval?

Jeremy? Elena? Stephan?


2011. júl. 2. 11:16
 1/4 anonim ***** válasza:
mindmöghal
2011. júl. 2. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

!!!! SPOILER !!!!! (aki nem akarja tudni mi lesz, ahnem megvárja az NE olvassa el, csak elővigyázatos vagyok, volt már ebből nem kevés veszekedésem)


Írtam ide egy jó hosszút, de visszatöröltem, leírom a lényeget:

Damon: Megmenekül, Klaus vére votl a gógyszer, amit Katheine visz el neki, de Stefan szerzi meg. Csókolózik Elenával, és Elena is akarta!

Stefan: A gyógyszerért cserébe ott kellett maradnia Klaus-szal.

Elena: Damon hamikázik belőle egy kicsit, amikor már haldoklik, maj d hazaviszi, ápolja, beszélgetnek és megcsókolja Damont. (miközben Stefan éppen Damon életéért küzd Klaussal)

Jeremy: Amikor a sheriff Damont akarta lelőni, aki elment agolyóból, őt találta el. Meghalt, itt a gyűrű sem segít, de Bonnie Emily meg a többi halott boszi segítségével felélesztette a drágát. Este zajt hallott, lement, majd szembe találta magát a halott Annával és Vickivel. (itt vége az epizódnak)

Alaick: szegényke ki van borulva Jenna miatt, de hét ki nincs?

Caroline kibékül az anyukájával :')

Nagyjából ennyi, nem részletezem mert szerintem az elééggé sok lenne xD

2011. júl. 2. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
kösziiiii :-)
2011. júl. 3. 08:58
 4/4 anonim ***** válasza:
Jön penge, aztán ku*vá*a vége van a dalnak...
2011. júl. 19. 02:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!