Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Valaki teljes egészében érti...

Valaki teljes egészében érti a Lost-Eltuntek c. filmsorozatot?

Figyelt kérdés
Azzal szivesen felvenném a kapcsolatot...Lenne pár kérdésem hozzá, és egyes részeket nem tudk hova tenni.
2011. júl. 7. 16:47
1 2 3 4 5
 1/49 anonim ***** válasza:
Írj nekem nyugodtan, ha tudok, segítek. (Ha végig láttad a sorozatot; ha nem, előbb nézd meg az összes részt!)
2011. júl. 7. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/49 A kérdező kommentje:
Igen láttam az AXN-en végignéztem mindet. Na pl. azt nem értem, hogy mért vannak névhez kotve a számok...4 8 15 16 23 42..
2011. júl. 7. 18:19
 3/49 anonim ***** válasza:
49%

Akkor megsúgom, a magyar szinkron tele volt félrefordításokkal.

A számok: Jacob megszámozta a jelölteket, akiket a világítótoronyból figyelt meg, ahol a tárcsán a számok a fokoknak feleltek meg; az utolsó hat életben maradt pont az lett, aki a Valenzetti-egyenlet számait viselte. Lásd még: http://www.youtube.com/watch?v=pDzrn1mi0Qs&feature=player_em.. [link]

Továbbiak?

2011. júl. 7. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/49 A kérdező kommentje:

Igen én is most találtam rá erre az oldalra...de még így sem világos minden.

2. kérdés...A füst szerepét elmondanád...mi az? mire volt ott?

2011. júl. 7. 19:29
 5/49 anonim ***** válasza:
A füst Jacob testvére volt, azután változott át, hogy Jacob a holttestét leengedte a forrásba. "Szerepe" nem volt, ki akart jutni a a szigetről.
2011. júl. 7. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/49 A kérdező kommentje:
Es ő hogyan alakult füstté?
2011. júl. 7. 20:15
 7/49 anonim ***** válasza:
Íme az ominózus jelenet a 6X15-ből. http://www.youtube.com/watch?v=IHpmMko0NGA Nem tudom, beszélsz-e angolul, ha nem, és nagyon szépen megkérsz, leírhatom a vitájuk tartalmának lényegét :)
2011. júl. 7. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/49 A kérdező kommentje:

Koszi de nekem most lassu a netem eléggé és 1 orába is beletarthat, mire betöltődik :)

Igy szavakkal nem tudnád elmondani, hogyan is alakulhatott át füstté egy ember?

2011. júl. 7. 20:41
 9/49 anonim ***** válasza:
Hát konkrétan csak annyit tudni, hogy a forrás egy misztikus erő, beúszott a barlangba a holttest, majd kijött a lelket/tudatot tartalmazó füst, később az "üres" holttest is. Hogy milyen folyamat ment ott bent végbe, azt nem tudni.
2011. júl. 7. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/49 A kérdező kommentje:

okés, koszi :)

3.konkrét kérdés: a Templom...ez mi? Minek a helyszíne és miért itt fejeződik be a sorozat? Es miért így fejeződik be?Fénnyel...

2011. júl. 7. 21:12
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!