Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Valaki teljes egészében érti...

Valaki teljes egészében érti a Lost-Eltuntek c. filmsorozatot?

Figyelt kérdés
Azzal szivesen felvenném a kapcsolatot...Lenne pár kérdésem hozzá, és egyes részeket nem tudk hova tenni.
2011. júl. 7. 16:47
1 2 3 4 5
 31/49 anonim ***** válasza:

Ha az olyan egyszerű lenne...

A suttogások a szigeten meghaltak "szellemei" voltak, akik nem tudtak továbblépni.

Amúgy, ha lány vagy, és volna kedved, egyszer megnézhetnénk az elejéről, előbb-utóbb úgyis terveztem már ;) Csak 121 rész, nem nagy cucc :D

2011. júl. 10. 23:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/49 A kérdező kommentje:

Ha lány lennék, és ha te is úgy akarnád, tényleg megnézhetnénk :)

De kihagyom, ha nem gond :) Hívj el mást, és lehetőleg ne neten keresztül ( mint most ), mert még megint elbaltázod ( mint most ) a fiú-lány közötti beszéd külömbségét :) Nem gond, csak kicsit vicces :) Nincs harag reméllem, nem rosszbol mondtam egyálltalán.

Amugy szerintem csajokat nem nagyon izgatnak ( vagy nem bírják végigülni a 121 órát? ) ilyen bonyolult sorozatok.

Am külföldön el lehet vegyülni a sorozattudással a nagyvilágba?

2011. júl. 11. 00:09
 33/49 anonim ***** válasza:

Hm, igen, valahol én is éreztem, hogy túl szép lenne, ha egy Lost-fan csajt találtam volna. :D (Bár neten csajokat is láttam kommentelni, meg én is anyummal néztem, úgyhogy ki tudja...)

Azért ha jól ellettem volna a csajjal, pár óra sorozatozás után már egymással foglalkoztunk volna :D

Hát külföldön sincs rá semmi garancia, úgyhogy csak beleindulni a vakvilágba túl vakmerőség, nem is tervezek ilyet, de ott legalább van sorozatipar. Itthon meg kábé annyira van esély ilyen téren boldogulni, mintha kiülnék a Dunára, hogy én mostantól cápára vadászok, mert milyen drágán el lehet adni a cápauszonylevest.

2011. júl. 11. 00:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/49 A kérdező kommentje:

Hát ha csakugyan lányokat ( esetleg dögös macákat ) is láttál kommentelni, akkor én a helyedbe kiírnám, hogy nem néznék-e meg veled a Lost-ot elölről. Feljön hozzád, és először a hálószobába fog menni, hogy felmérje a terepet, azután a TV-hez :) Pár perc elteltével a kedvességed révén ( gondolom viszel neki piát, kaját, amit közbe majd rágicsáltok ) már azt fogja hinni, hogy az a te házad. Te megmondod, hogy az biza a tiéd. Ettől kezdve gazdag emberként fog tekinteni rád. Elindítod a filmet, majd megjegyzést teszel neki, hogy gyönyörű a ruhája. Ettől egy kicsit majd zavarban lesz, de te megnyugtatod őt, és megfogod a kezét egy pillanatra. Egymás szemébe néztek, majd elkapjátok a fonalat, és lesmároljátok egymást :)ˇˇ

Na mind1 hagyjuk ezt :) Lesz, ami lesz.

Na volt egy olyan rész, amikor Katy-ék utaztak az időben, és látták Jacket a DHARMA-nál. Fura volt, de igaz volt. Na most azzal az a gond, hogy régebbi időben volt Jack már régebbtől...de nem az volt, hogy az időben való ugrállgatások csak pár percig voltak?

2011. júl. 11. 09:02
 35/49 anonim ***** válasza:

Nem rossz terv. Bár lehet, pár rész időt hagytam volna, és nem támadom le rögtön.

Szerintem arra gondolsz, mikor a második évad végén elrabolták Jack-et, Sawyer-t, Hurley-t és Kate-et, aztán Jack megműtötte Ben-t a harmadik évadban, Kate-et és Sawyert visszaengedték a partra, Jack közben lepaktált a Többiekkel hogy hazaengedik őt, de a társai nem tudták, és ki akarták szabadítani, és mikor érte mentek, látták, hogy Jack a Többiekkel játszik. De ez még az időutazás előtt volt. Amúgy azok határozatlan ideig tartottak, volt, hogy pár másodpercig, volt, hogy napokig. Azért is volt para, hogy nehogy évekre egy helyen ragadjanak.

2011. júl. 13. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/49 A kérdező kommentje:

Cimbora :)

Azok az utazások az időben...akik elváltak egymástól, azok mind máshova utaztak el?

Miért mondta mindenki azt, hogy John Locke a kiválasztott?

2011. júl. 15. 19:48
 37/49 A kérdező kommentje:
Itt vagy még joember? :D
2011. okt. 9. 01:46
 38/49 anonim ***** válasza:
100%
Azóta is várunk a válaszra :D
2016. dec. 19. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/49 anonim ***** válasza:

Itt vagyok :D És ami fontosabb, hogy egy "dögös macával" (magamtól soha a büdös életben nem jutott volna eszembe így hívni, de párszor így kellett volna szólítanom) időközben újra is néztem úgy 2 évadot. (Sőt, még ezt a kérdést is megmutattam neki).


Gondolom végignézted azóta és már nem aktuálisak a kérdések.


Amúgy a napokban elkezdtem játszani a Lost: Via Domus játékkal, de eddig elég harmatos :(

2016. dec. 20. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/49 anonim ***** válasza:
100%
Nahát micsoda éveken átívelő beszélgetés a tiétek :D
2018. márc. 3. 02:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!