Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Látta valaki a 1408 című...

Látta valaki a 1408 című filmet? Elmagyarázná, mert nem teljesen értettem?

Figyelt kérdés
2011. júl. 7. 17:19
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
Az egyik kedvencem..Mit nem értesz a filmben? Kérdez és elmondom neked.
2011. júl. 7. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 A kérdező kommentje:

Nem teljesen értem a filmet..Akkor most a pasi csak képzelte,ami vele történt a szobában,mert ugye egyszer kijutott onnan,de aztán újra visszakerült.Vagy azt képzelte,hogy kint volt?

És mi az a hang,ami a végén van?Tényleg ott volt a lánya?Akkor minden igaz,ami vele történt?


Amúgy nagyon tetszett a film,izgalmas volt,csak nem nagyon értettem..szóval egy idő után elvesztettem a fonalat :D

2011. júl. 7. 17:27
 3/15 anonim ***** válasza:

első vagyok..

A film lényege az,hogy a srác híres író aki paranormális könyveket ír..Viszont mindig azt hangoztatja,hogy semmi nem igaz a szellemekről,parannormális dolgokból,hogy az egészet csak valaki kitalálja..szóval csalásnak tartja.Ezért elmegy abba a szállodába ahol a legenda szerint az 1408-as szoba tele van kísértetekkel. Az író elmegy,mert nem hisz ebben,és be akarja bizonyítani a világnak(és idővel könyvben is leírná) hogy ez is csak a szálloda cseles átverése..

Azt ugye tudod,hogy az író lánya betegségben meghalt?, Ez azért fontos,mert a szobában pont a lánya szellem miatt ragad ott..Végül is kiderül,hogy az író tévedett,és vannak szellemek..(a végén ő sem tud elmenekülni,és a szoba foglya marad) nagyjából erről szól a film..Ha valami még érdekel írd meg ,és leírom neked.

2011. júl. 7. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
megint én..Nem jutott ki a szobából soha,csak akkor is képzelte..De ami a szobában történik az igaz..Szellemek voltak ott,akik minden nap átélik az utolsó órájukat..Ezért élte át az író is mindig ugyanazt..
2011. júl. 7. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 A kérdező kommentje:

értem..biztos több befejezése van,mert amit én láttam annak úgy lett vége,hogy felgyújtotta a szobát,de a tűzoltóknak sikerült megmenteni őt.Amikor hazaér a kórházból a felesége ki akarja dobni azt,amibe egész végig beszélt(nem tudom pontosan mi a neve),de ő nem engedi,meghallgatják a felvételt és a lány hangját hallják.Akkor tényleg megtörtént vele minden,amit a szállodában képzelt.

Mert mi azt hittük,hogy azt csak ő elképzeli és tulajdonképpen semmi sem történik vele,mert volt egy olyan rész,amikor beszélt a feleségével,aki azt mondta neki,hogy ott vannak a rendőrök és a szoba üres.Az sem volt igaz?

2011. júl. 7. 17:37
 6/15 A kérdező kommentje:
amúgy köszönöm szépen,nagyon rendes vagy :)
2011. júl. 7. 17:38
 7/15 anonim ***** válasza:
Én nem értek egyet az elsővel, szerintem amikor a végén felgyújtja a szobát, akkor kijut onnan.
2011. júl. 7. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 A kérdező kommentje:
igen,de több befejezés van,lehet,hogy ő egy mást látott :)
2011. júl. 7. 17:47
 9/15 anonim ***** válasza:

Jól mondod ez a vége ahogy leírtad..

De a vége olyan hogy a néző döntheti el,hogy hogyan fejezi be gondolatban a filmet..

A lényeg hogy van választási lehetőséged..

1.Elfogadod,hogy a végén az író felgyújtja a szobát,és a feleségével meghallgatják a félig leégett diktafon felvételét amiben a lányuk hangja szól,és így kiderül,hogy az író mindent átélt,de túl élte..

2.Hogy ő is a szobában égett,és a végjelenet is csak egy fikció...Akár a következő nappal újra felgyújtja a szobát,és újra átél mindent..

Én úgy értelmeztem,hogy a végén az író is meghal,és a szoba foglya marad..

2011. júl. 7. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
Szerintem kérdezzük meg Stephen Kinget :D
2011. nov. 6. 00:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!