Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Látta valaki a 1408 című...

Látta valaki a 1408 című filmet? Elmagyarázná, mert nem teljesen értettem?

Figyelt kérdés
2011. júl. 7. 17:19
1 2
 11/15 gerrepp válasza:
van 2. része is a filmnek?
2014. nov. 15. 00:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim válasza:

erre most én két választ adok:

1: Ha esetleg olyan van írj nekem egy email címet és elküldöm neked hogy valójában mi történt a szobába.

2:Ha érdekel és e-mailt küldesz akkor kapsz tőlem egy file-t ami egy film lesz. ez a másodlagos története mivel a kiadók úgy gondolták hogy nem nagyon értelmezhető a film ezért adtak ki egy másikat amiben elmagyarázzák hogy mi is történik.

3:a második üzenetem egy SPOLER!!!!!!

2017. jún. 14. 05:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim válasza:

Itt a SPOLER!!!!

A következő történik:

mi tartja fogságban az embert?

mikor mike felmászik a szellőzőbe menekül valami elől. itt nekem van egy kiegészítőm:

mike miután látta a feleségét gyerekkel tovább megy és lenézz egy másik rácson ahol akkori önmagát édesapjával vitatkozik hogy ő egy rosz író

Az események mennek tovább és a jelenet az volt hogy kint van beszél a feleségével vásárol elmegy a postára kávézni majd vissza megy a póstára amit szétvernek és újra a szobába van. ezután mond egy mondatot:"Pedig már kint voltam!"

Miért mondja ezt? mert itt van egy jelenet ahol a szobába van terem egy kályha benne vannak cuccok amik elégnek és itt van egy másik mondat:"Azokat kint vettem!" innen lehet tudni hogy elméletben ő kint volt.

A vége: miután tűz van nevet nem a tűzoltóság jön hogy kivigyék: valójában meghalt bent éget. a jelenet szerint: Mike felesége és legjobb barátja munkatársa temetésen van mikokr vége a temetéssel találkoznak az igazgatóval aki vissza szeretné adni mike megmaradt cuccait. ezt ők nem fogadta el. majd a legvége: az igazgató látja a démont (a szellőzőből) aki fogva tartotta az embereket. Mike szelleme a kiéget szobában maradt...

2017. jún. 14. 05:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
Őszintén szólva és arra lennék kiváncsi, ami egyáltalán nem derűlt ki a filmből, és szerintem fontos, márcsak azért is mert annyira mondják az elején hogy huuu a 1408-as szoba...hogy MIÉRT lett olyan a szoba, amien?! Mitől örűlnek meg az emberek,lesznek öngyilkosok,stb. Mi az oka ami miatt a 1408-as szoba "gonosz"? Indián temetőre épűlt a hotel, vagy valami démon szálta meg a szobát....? Engem ez is érdekelne, mert számomra fontos és szerintem lényeges hogy maga a szoba, mitől olyan,amien.
2018. szept. 10. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 Raini Dash válasza:
Két befejezése van. Az egyik a színházi változat amiben kijut a szobából és tényleg halják a gyerekük hangját és van a rendezői változat amikor benn ég a szobában, ebben a változatban van néhány olyan jelenet amit a színháziból kivágtak.
2019. márc. 8. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!