Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Mit szeretnek az emberek az...

Mit szeretnek az emberek az Animékben?

Figyelt kérdés

Én nem értem ezt a japán rajzfilm őrületet. Mitől ilyen népszerű??? A sztori majdnem mindig ugyanaz, vagy verekedős/harcos "röpködünk a levegőbe miközben tűzgolyókat vagy gömbvillámokat szórunk", vagy szerelmes, vagy varázslós, vagy valami nagyon véres, vagy ilyen gyerekes állatkás marhaságok.

Ugyanúgy vannak rajzolva, mindegyikben vékony nyálas hangú nő énekli japánul a sorozat betétdalát, egyhangú.

Mert japánban oké, népszerű, de az hogy a 12 éves tinilánytól kezdve a 24 éves egyetemista haverom is ugyanolyan élvezettel nézi a Naruto-t, azért az már durva.

Én nem értem, hogy hogyan lett ennyire népszerű, ekkora kultusz.


2011. júl. 7. 19:40
1 2 3
 11/28 anonim ***** válasza:
100%

Ez tény, nem is tagadom.

Azonban az anime nem csak ez, márpedig az emberek ezt hiszik, mert nem ismerik a műfajt, csak annyira, amennyit a hétvégi reggeli rajzfilmblokkokban látnak, az viszont bakfitty, csak a jéghegy csúcsa.

Ez alapján mondani azt, hogy valaki nem szereti az animét, felér azzal, mintha azt mondaná, hogy nem szereti a filmeket, mert látta a Fűrészt, és emiatt megítéli 110 év termését.

2011. júl. 7. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/28 anonim ***** válasza:
90%
Mondom én is imádom az animét de ha meg Elfen Lied típusúakat mutogatsz neki és esetleg nem bírja azt a stílust, ahogy én sem, akkor meg még jobban megutálja. Ha ilyet (beteg, szörnyes, gyilkolós, világvége, erőszak) láttam volna először akkor én sem néztem volna többet az tuti. Az biztos, hogy a japánok nagyon fura légkört tudnak csinálni.
2011. júl. 7. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/28 anonim ***** válasza:
100%

Na jó, hát az Elfen Lied tényleg elég erős egy olyannak, aki csak ismerkedik a műfajjal, ezt elismerem.

Bevallom, nekem sem tetszett annyira, de gyaníthatóan azért, mert a felét nem értettem... jobban el kéne mélyedni a történetben. De azért a dráma átjött.


Nézze meg a GITS-et, vagy Miyazaki filmjeit, az megteszi kezdésnek :)

2011. júl. 7. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/28 anonim válasza:
Én imádom az anime meséket.Kedvencem a Naruto,Inuyasha,Bleach.:)
2011. júl. 8. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/28 A kérdező kommentje:
Na meg ott van a Naruto, a Barátök közt japán anime verziója.
2011. júl. 8. 19:00
 16/28 anonim ***** válasza:
9%
Kérdező, szerintem első lépésként - ha még nem tetted meg - olvasd el a következőt: [link]
2011. júl. 8. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/28 anonim ***** válasza:
82%
Én szeretem az animéket, elütnek a valóságtól, meg tudnak nevettetni és leköt. Inkább ez, mint Facebook előtt ülni napi 12 órát
2011. júl. 11. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/28 anonim ***** válasza:
26%

Na jól van ám, a kérdezőt békén lehet hagyni, és a sértődést is!

Először is én 3 évig a kollégiumban 2 olyan szobatársat kaptam ki, akik anime fanatikusok voltak, egész nap kockultak, és anime-t néztek hajnali 2-ig. Én sokkal több anime-t láttam, mint az összes itt válaszoló bedurcizott anime fan csicska együtt. A Nana-n keresztül az Inuyasha, Bleach, Hell Girl, Fullmetal alchemist, Death Note, 1-2 ilyen vámpíros baromságot, olyanokat is aminek kilométeres japán címe van, áh rengeteget láttam. Szobatársaim töltötték le orrba-szájba ezeket a rajzfilmeket.

Animét nézni ma már divat.

Japánban ezt a Tokio városban élő felhőkarcoló tetején lakó emberek agymosó marhasága az anime. Semmi komolyat nem alkotnak a japánok, sima tömegcikk az anime (ugyan úgy mint a tuc-tuc diszkó zene). Ja és a kérdező nem úgy értette a Naruto-ra azt a kijelentését, hogy a Naruto= Barátok közt japán verziója. Csak összehasonlította a kettőt, mert mind a kettőben az a közös, hogy több száz részes sorozat, mindkettő ismert és mindkettő nem szól semmiről.

Nem a kérdező a tájékozatlan, ti nem értettétek, hogy Ő mit kérdez! Szerencsétlenek.

Amúgy pedig semmi olyan nincs benne ami végett fanatikusan szeretni kellene ezeket. Meg lehet nézni az ilyen anime fanokat, semmit érő emberek, egyik sem sportol, mindegyik ilyen unatkozó kockulós tagok, akik az ilyen beteges marhaságokon jól tud szórakozni.

Na most már bedurciztatok a tényeken amit leírtam, lehet lepontozni csicskák! XD

2011. júl. 12. 08:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/28 A kérdező kommentje:

Na végre aki megértette a kérdésemet! Ott a pont haver! Megy a zöld kezecske!

Egyébként igen én is azt vettem észre, hogy az ilyen anime fanok, lusta és jellemtelen emberek.

2011. júl. 12. 08:23
 20/28 anonim ***** válasza:
0%
Ezt a kérdést bárcsak én tettem volna fel. Én sem értem mi a jó ezekben a vackokban.
2012. okt. 19. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!